28 Контрасти. Львівське тріо

Четвер 06.10.2022 / 19:00

Концертний зал Людкевича

150–250

Опис

Три композиції з різних епох для трьох відомих музикантів, що зберуться подарувати гостям Фестивалю вечір добірної української музики. Кожен з авторів — Василь Барвінський, Борис Лятошинський та Мирослав Скорик досяг у своїй камерній музиці найбільш характерної виразності та відточив власний самобутній стиль. Історія кожного твору програми, що розділені півстолітнім проміжком, утворить цілісний мистецький пазл та підтвердить значний шлях українського мистецтва у пошуку свого неповторного обличчя.

 

Виконавці:

  • Назарій Пилатюк, скрипка
  • Оксана Литвиненко, віолончель
  • Мирослав Драган, фортепіано

 

Програма:

  • Василь Барвінський (1888–1963). Тріо для фортепіано, скрипки та віолончелі ля мінор (1910)
  • Мирослав Скорик (1938–2020). Тріо. Присвята «Ґрифон тріо» (2015)
  • Борис Лятошинський (1895–1968). Фортепіанне тріо № 2, тв. 41 (1942)

 

Модераторка: Поліна Кордовська
Трансляцію забезпечують:

Камера: Андрій Зелений
Режисер ефіру: Микола Хшановський
Звукорежисер трансляції: Мар’ян Лесюк
Продюсер: Богдан Сегін

***

Шановні слухачі! Під час відвідування подій у Львівській національній філармонії зверніть увагу на заходи безпеки.

У випадку повітряної тривоги концерт буде перервано, а усім гостям запропоновано пройти в укриття. У зв’язку з цим кількість місць обмежена.

Також просимо мати із собою документ, що посвідчує особу. Нагадуємо про дотримання протиепідемічних заходів, спрямованих запобіганню поширення COVID-19.

Будемо раді бачити усіх у Львівській національній філармонії!

***

“Україна–2022. Музи не мовчать” — це серія концертів в онлайн-форматі від Львівської національної філармонії, що створена для підтримки українських музикантів під час російської воєнної агресії. Концерти є платформою для єднання українського музичного середовища, оскільки багато виконавців та виконавиць концертних програм в рамках серії стали вимушеними переселенцями і знайшли прихисток у Львові.

Ми надаємо безплатну можливість для всього світу переглядати концерти на офіційному YouTube-каналі Львівської філармонії. Водночас пропонуємо нашим слухачам з-за кордону надавати благодійну фінансову допомогу українським музикантам, які залишилися в Україні.

Банківські реквізити для благодійної допомоги в українських гривнях.

Поділитись