28 Контрасти. Постлюдія

Вівторок 18.10.2022 / 19:00

Концертний зал Людкевича

150–250

Опис

 

Постлюдія 28 Міжнародного фестивалю сучасної музики «Контрасти» пройде в українському фортепіанному стилі завдяки відомому дуету Оксани Рапіти та Мирослава Драгана. Крім творів Геннадія Ляшенка, Ігоря Щербакова, Євгена Станковича та Богдани Фроляк, особливим номером програми стане колективний твір, чиє виконання у викладі для фортепіано відбудеться вперше (перекладення здійснив О. Плаксюк). Написаний в 1993 році до ювілею Вищого музичного інституту (тепер — Львівська національна музична академія), завдяки ідеї тогочасного проректора з наукової роботи, композитора та теоретика Яреми Якуб’яка, твір інспірований темою Станіслава Людкевича з композиції, написаної в 1945-1946 роках під назвою «Тема з варіаціями» для скрипки та фортепіано на народну тему.

 

Виконавці:

 • Оксана Рапіта, фортепіано
 • Мирослав Драган, фортепіано

 

Програма:

 • Геннадій Ляшенко, Віктор Камінський, Ярема Якубʼяк, Юрій Ланюк, Мирослав Скорик. Варіації на тему Станіслава Людкевича (1993)
 • Геннадій Ляшенко (1938–2017). «IDEM per IDEM»
 • Ігор Щербаков (1955). «Баркарола»
 • Євген Станкович (1942). «Прадавні гірські танці Верховини»
 • Богдана Фроляк (1968). Сюїта in C
  Intrada
  Romanzа
  Toccata
  Noсturne

 

 

Модераторка: Поліна Кордовська
Трансляцію забезпечують:

Камера: Андрій Зелений
Режисер ефіру: Микола Хшановський
Звукорежисер трансляції: Мар’ян Лесюк
Продюсер: Богдан Сегін

***

Шановні слухачі! Під час відвідування подій у Львівській національній філармонії зверніть увагу на заходи безпеки.

У випадку повітряної тривоги концерт буде перервано, а усім гостям запропоновано пройти в укриття. У зв’язку з цим кількість місць обмежена.

Також просимо мати із собою документ, що посвідчує особу. Нагадуємо про дотримання протиепідемічних заходів, спрямованих запобіганню поширення COVID-19.

Будемо раді бачити усіх у Львівській національній філармонії!

***

“Україна–2022. Музи не мовчать” — це серія концертів в онлайн-форматі від Львівської національної філармонії, що створена для підтримки українських музикантів під час російської воєнної агресії. Концерти є платформою для єднання українського музичного середовища, оскільки багато виконавців та виконавиць концертних програм в рамках серії стали вимушеними переселенцями і знайшли прихисток у Львові.

Ми надаємо безплатну можливість для всього світу переглядати концерти на офіційному YouTube-каналі Львівської філармонії. Водночас пропонуємо нашим слухачам з-за кордону надавати благодійну фінансову допомогу українським музикантам, які залишилися в Україні.

Банківські реквізити для благодійної допомоги в українських гривнях.

Поділитись