На завершення епохи

Концертний зал Людкевича

П’ятниця 28.07.2023 / 17:00

Концертний зал Людкевича

200-300

Опис

Минулі мрії видяться майбутнім”

– Василь Стус

Нова програма від скрипальки Марти Гереги та піаніста Юрія Данилова – це музика зламу епох, коли частина композиторів все ще плекала романтичні ідеї, але вже передчувались великі зміни. Віктор Косенко як ніхто продовжує романтичну лінію в українській музиці, його п’єса для скрипки та фортепіано “Мрії” сто років тому вперше прозвучала в Житомирі. І залишились певним символом молодості, нестримних та щасливих мрій. А ще нагадуванням, що як тяжко б не було, мрії – це те що тримає нас, а музика їм в цьому допомагає.

Доповнять програму віртуозні твори, здатні розкрити найбільше граней майстерності дуету скрипки та фортепіано – “Слов’янський танець” та “Мазурка” Антоніна Дворжака, а також легендарна скрипкова соната ля-мажор Сезара Франка.

Також раді повідомити, що впродовж всього фестивалю діятиме система приємних знижок! 

При покупці двох квитків їх вартість знижується на 25%. Три квитки дарують вигоду в 40%, а за 4 та більше – 50% на кожен квиток!

Тож запасіться квитками для себе, або ж приходьте разом з друзями!

Для внутрішньо переміщених осіб в касі діє промокод, який дарує знижку 50% на один квиток. Для цього необхідно придбати квиток в касі філармонії та мати при собі посвідчення.

Виконавці:

 • Марта Герега, скрипка
 • Юрій Данилов, фортепіано

Програма:

 • Віктор Косенко
  • “Мрії” 
  • “Експромт”
 • Антонін Дворжак
  • “Слов’янський танець”
  • “Мазурка”
 • Сезар Франк. Соната для скрипки та фортепіано Ля-мажор, FWV 8

Арт-директорка фестивалю – Олена Мацелюх

Модераторка: Поліна Кордовська

Детальніше про фестиваль:

“Єдність в різноманітті” 

Львів – місто, що поєднало в собі різноманіття європейських рис, плекаючи свої рідні. Попри злочинні дії ворога та завдяки захисту Збройних сил України місто продовжує мистецьке життя. Цьогоріч вже увосьме у стінах Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика відбувається VIII Міжнародний фестиваль літньої пори “Pizzicato e Cantabile”. Його засновницею та директоркою незмінно є відома українська органістка Олена Мацелюх.

Назва фестивалю “Pizzicato e Cantabile” – це два протилежні прийоми гри на музичних інструментах – різкі щипки струн та плавне ведення мелодії. Ці слова відомими кожному музиканту, бо саме завдяки їх поєднанню народжується прекрасна музика.

Цьогорічний фестиваль “Pizzicato e Cantabile” також має мету об’єднувати, а найкращим гаслом для цього є “Єдність в різноманітті” – гасло Євросоюзу. Бо саме можливість об’єднувати людей задля спільної мети зараз стала найголовнішою функцією культури. 

Тому на фестивалі українська музика звучатиме не розмежовано з європейською, її виконуватимуть не тільки українські музиканти, а й наші друзі, що приїхали підтримати Україну, а залу наповнить звучання найвідомішого в світі семплованого органу Собору Нотр-Дам де Парі. 

Все це, а також багато сюрпризів об’єднали в собі дев’ять концертів фестивалю “Pizzicato e Cantabile”. До зустрічі у Львівській національній філармонії!

 

Поділитись

Партнери