BEETHOVEN Birthday 4.0

Концертний зал Людкевича

Неділя 12.12.2021 / 20:00

Концертний зал Людкевича

120-390

Абонементи діють

Опис

Людвіґ ван Бетховен – найчастіше виконуваний композитор класичної музики у світі! Він є одним із найважливіших представників культурного життя Європи. Інтерес до його музики завжди залишався незмінно високим впродовж століть. Ще за життя він отримав неабияке визнання та за мірками своєї епохи був дуже заможною людиною, будучи одним із перших «вільних» митців.

У 2020 році увесь світ відзначив 250-річчя від дня народження музичного генія! Долучилася і до святкувань Львівська національна філармонія. Зокрема, саме Бетховену був присвячений один із найстаріших українських музичних фестивалів – «Віртуози».

Вже традиційно до дня народження композитора Львівська національна філармонія презентує слухачам музичні вечори, які цілком складають композиції Бетховена.

Завершальна подія святкової серії відбудеться за участі відомого ансамблю «Київ-Тріо». Музиканти виконають камерні твори Бетховена і Шуберта, які захоплять неймовірними мелодіями та співзвуччями.

 

Виконавці:

«Київ-Тріо» у складі:

  • Володимир Винницький, фортепіано
  • Назарій Пилатюк, скрипка
  • Наталія Хома, віолончель

 

Програма:

  • Людвіґ ван Бетховен. 7 варіацій на тему “Bei Mannern weiche Leibe fuhlen” з опери “Чарівна флейта” В. А. Моцарта, WoO 46
  • Людвіґ ван Бетховен. Фортепіанне тріо Сі-бемоль мажор, тв. 97 (“Ерцгерцог-Тріо”)
  • Людвіґ ван Бетховен. Адажіо Мі-бемоль мажор, D.897 (“Ноктюрн”)

 

 

 

Поділитись