Ти просто слухай

Субота 22.01.2022 / 18:00

Неймовірне концертне дійство! Все те, за що ви любите філармонію. Музика, емоції, вир почуттів!

Оркестр із більш ніж сторічною історією, неймовірні солісти, танець та можливість долучитись до великого.

Прийди, почуй, відчуй і просто слухай!

Авторські пісні Володимира Івасюка, Богдана Стельмаха, Ярослава Нудика та Назара Савка в новому цікавому авторському читанні. Кожна пісня – це унікальний світ, світ почуттів, пристрасті, незабутніх емоцій та спогадів!

Проєкт  Назара Савка «Ти просто слухай» – це новий зміст до  проведення дозвілля.

Концертний зал Львівської національної філармонії перетвориться для вас на вишуканий музичний салон, де кожен може провести вечір в чудовій компанії музики, віршів та танцю.

Чарівний дух Різдва та експресію танцю подарує Театр танцю «Життя»!

Прийди, почуй, відчуй і просто слухай!

• Назар Савко, вокал
  • Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії
  • Танцтеатр “Життя”
  • Володимир Сивохіп,  дириґент