Диригенти. Українською: Кіричук

П’ятниця 15.03.2024 / 19:00

Концертний зал Людкевича

190–350

Опис
Диригенти. Українською — вже знаний проєкт Львівської національної філармонії, заснований у 2020 році.

Завдяки проєкту молоді й талановиті музиканти з різних куточків України мають можливість гучно заявити про себе на весь світ, адже усі події проєкту транслюються онлайн. Виступають українські майстри батути з одним із найстаріших та найіменитіших українських колективів — Академічним симфонічним оркестром Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика.

Завдяки таким мистецьким тандемам «народжуються» потужні симфонічні програми, що поєднують як українську, так і європейську музику.

***

У березневій події «Диригентів. Українською» Академічний симфонічний оркестр філармонії виступить під орудою Наталії Кіричук — диригентки з Києва. Під час майстеркласів, які Теодор Кухар та оркестр проводили спільно зі Студентським науково-творчим товариством  «Octopus» Національної музичної академії України, рішенням оркестрантів було запрошено до цієї співпраці. Спільно з оркестром Кіричук виконає твори Бетховена та Дворжака, симфонічні полотна неймовірної краси та складності, що підкоряються не кожному диригенту сучасності.
На сцені Концертного залу Людкевича також виступить молодий віолончеліст Микола Любенко, що виконає Перший віолончельний концерт Мирослава Скорика: його глибокий драматизм, емоційна напруга та ювелірне використання тембрів вражатимуть слухачів цього вечора!
Виконавці:
  • Микола Любенко, віолончель
  • Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії
  • Наталія Кіричук, диригентка
Програма:
  • Людвіг ван Бетховен. Увертюра «Коріолан», тв. 62
  • Мирослав Скорик. Концерт для віолончелі з оркестром № 1
  • Антонін Дворжак. Симфонія № 7
Модераторка: Поліна Кордовська
Живий звук

Поділитись