Ґалантні Львівські Віртуози. Закриття Фестивалю

Концертний зал Людкевича

Неділя 08.08.2021 / 19:00

Концертний зал Людкевича

110-290

Опис

Навіть упродовж спекотного львівського літа мистецьке життя міста не згортає своїх обертів. Цьогоріч вже вшосте у стінах Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика відбудеться фестиваль літньої пори «Pizzicato e Cantabile»! Його засновницею та директоркою незмінно є відома українська органістка Олена Мацелюх.

Темою цьогорічного фестивалю стануть подорожі та мандри, за якими ми усі так вже скучили! На нас чекають неповторні літні вечори, присвячені музиці різних епох, які звучатимуть у виконанні українських та закордонних музикантів. Ми будемо подорожувати різними країнами: пристрасною Іспанією, романтичною Італією, надзвичайною Францією… Завітаємо у країни, які наповнять нас приємною прохолодою – Естонію, Британію. Заглянемо навіть у Голівуд та на Бродвей. Завершиться наша подорож у рідній Україні.

На нас очікують 11 цікавих подій, що відбудуться впродовж 29 липня – 8 серпня 2021 року. Зустрінемось у Львівській національній філармонії!

***

Завершиться наша музична подорож у Львові, а участь у ній візьме Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова», який вже багато років є візитівкою не лише Львівської національної філармонії, а й усього міста. Вже понад 25 років колектив співпрацює із справжніми майстрами своєї справи – музикантами-віртуозами, втілюючи в життя неймовірні музичні проєкти.

Заключний вечір фестивалю не стане винятком, адже окрім чудового складу музикантів-солістів, не менш віртуозною та захопливою буде музична програма вечора.

Зокрема, достойним завершенням фестивалю Pizzіcato e Cantabile стане Концерт для органа, литавр і струнного оркестру Франсіса Пулєнка. Віртуозна майстерність буде притаманна й іншим авторам заключної концертної програми, де флейта Пана, класична гітара, орган та струнний оркестр складуть заключний акорд VI Міжнародного фестивалю Pizzіcato e Cantabile.

 

 

Виконавці:

  • Олена Мацелюх, орган
  • Ігор Мацелюх, флейта Пана
  • Андрій Остапенко, класична гітара
  • Академічний камерний оркестр “Віртуози Львова”
  • Сергій Бурко, дириґент

 

Програма:

  • Максімо Дієго Пуйоль. Сюїта “Буенос-Айрес” для гітари та струнних
  • Франсіс Пуленк. Концерт для органа, литавр і струнного оркестру
  • Ґеорґе Замфір. “Чайка” для флейти Пана та струнного оркестру
  • Віктор Власов. “Босса-нова” для флейти Пана та струнного оркестру
  • Григораш Дініку. “Жайворонок” для флейти Пана та струнного оркестру

Поділитись