Музей історії релігії (площа Музейна, 1)
Музей історії релігії (площа Музейна, 1)
150
Один з прадавніх інструментів, який заворожував звучанням ще давніх греків, — це орган. Для нього у різні віки знамениті партитури творили майстри європейських країн. Однак не тільки — адже його велич ставала натхненням митців всього світу, а різноманітність у будові позначала традиції тих чи інших епох та стилів. Важливо одне: твори для органу були й залишаються актуальними попри нові течії й напрями, даруючи слухачам невимовну насолоду духовності та роздумів над цим світом.
___
Приємним останнім акордом мистецького львівського літа стане X Міжнародний музичний фестиваль «Музика в старому Львові», який відбудеться впродовж 15-31 серпня.
Основною концепцією цьогорічного, вже десятого за порядком, Міжнародного фестивалю «Музика в старому Львові» в рамках партнерської співпраці з фестивалем «Музика в старому Кракові», є представлення Львова, як міста з особливим архітектурно-історичним ландшафтом, пам’ятками європейської культури та історії, традиціями, інтерактивними ідеями та креативними реаліями.
Організатором фестивалю впродовж цих років незмінно є Львівська національна філармонія, директором – Сергій Бурко.
Цьогоріч на гостей очікують сім унікальних подій, кожна з яких демонструватиме багатовимірність, різноманітність та унікальність музичної культури міста! Це органні події, концерти духовної, давньої музики та всіма знані й улюблені класичні композиції у неповторному виконанні знаних колективів і солістів.
Буря почуттів, яскравість вражень, помпезність та величність – кожен твір програми занурить нас в епоху пишних палаців і храмів, вишуканих королівських прийомів та витончених музичних вечорів.
Виконавці:
Програма:
Твори видатних європейських композиторів-класиків