Ідентичність

Субота 02.03.2024 / 18:00

Концертний зал Людкевича

200-700

Опис

Здавалось би, у житті так багато важливих речей, без яких воно не є повноцінним. Та війна довела, що стабільність нашого життя ефемерна, що все дороговартісне вартує значно менше, що в один момент твоє життя може поміститися у рюкзак чи тривожну валізку, а твій дім насправді — там, де ти.

У критичний момент, все матеріальне стало другорядним. Визначальними залишились наші цінності, почуття та вчинки. Й ідентичність — один з тих якірців, за які ми чіпляємося у такі моменти. Визначивши себе одного разу, ми назавжди визначаємо своє місце у цьому світі.  Так само як Антонін Дворжак, який проніс любов до рідної Чехії крізь довгі роки життя та творчості. Або Вольфганг Амадей Моцарт, що попри численні злети та падіння ніколи не зраджував самому собі.

Ідентичністю, самобутністю та сміливістю бути тим, ким себе визначаєш, буде просякнута програма концерту симфонічного оркестру INSO-Lviv 2 березня. За диригентським пультом львівська публіка побачить добре знайомого їй польського диригента, музичного керівника Люблінської опери Вінсента Козловського. У час несправедливої російсько-української війни він вкотре приїде до Львова, щоб разом з оркестром INSO-Lviv та знаним піаністом Романом Лопатинським висловити свою солідарність та підтримку українцям.

 

Виконавці:

  • Академічний симфонічний оркестр INSO-Lviv Львівської національної філармонії
  • Роман Лопатинський, фортепіано
  • Вінсент Козловський, диригент (Польща)

 

Програма:

  • Антонін Дворжак. «Словʼянські танці» тв. 72 (№1, №2)
  • Вольфганг Амадей Моцарт. Концерт для фортепіано з оркестром №23 ля мажор К. 488
  • Антонін Дворжак. Симфонія №8

 

Живий звук

Поділитись