Єдність

Субота 16.12.2023 / 18:00

Концертний зал Людкевича

200-700

Опис

На сцені Львівської національної філармонії у виконанні симфонічного оркестру INSO-Lviv почуйте шедеври європейської музики XIX століття. Симфонічні полотна Бетховена, Брамса та Дворжака –  це класика, що не потребує представлення. Твори, які ви почуєте на концерті, просякнуті неабияким драматизмом та героїкою, що сьогодні так співзвучні українцям в часі визвольної боротьби.

Приготуйтеся до екстраординарного прочитання класичного репертуару, адже цього вечора за диригентським пультом опиниться особливий музикант. Гаддіель Домброунер – талановитий ізраїльський диригент нової генерації, який підкорює публіку своєю майстерністю та чуттєвістю. Кожен його виступ – це чіткість, музична зрілість та максимальне розкриття композиторського задуму. Лауреат численних міжнародних конкурсів, він співпрацював з оркестрами й оперними театрами в Ізраїлі, Україні, Китаї, Німеччині, Греції, Італії, Данії, Болгарії та інших країнах. І в той час, поки Гаддіель постійно вдосконалює свої вміння та гастролює світом, музичні критики пророкують йому зіркову карʼєру.

Символічно, що з львівським оркестром та знаним у світі українським піаністом Романом Лопатинським виступить диригент з Ізраїлю – країни, яка зараз так само як і Україна, крізь роки незалежності вкотре виборює своє право на існування. Поділяючи цінності демократії та гуманізму ми присвячуємо цей концерт захисникам обох країн, що стоять на сторожі правди та справедливості. Єднаймося заради миру й вільного щасливого майбутнього, бо там де єдність – там і перемога.

 

Виконавці:

  • Академічний симфонічний оркестр INSO-Lviv Львівської національної філармонії

  • Роман Лопатинський, фортепіано

  • Гаддіель Домброунер, диригент (Ізраїль)

 

Програма:

  • Людвіг ван Бетховен. Увертюра “Егмонт”, тв. 84

  • Йоганнес Брамс. Концерт для фортепіано з оркестром №2 сі-бемоль мажор, тв. 83

  • Антонін Дворжак. Симфонія №7 ре мажор, тв. 70

Поділитись