Мирослав Скорик – національна легенда

Концертний зал Людкевича

Субота 25.09.2021 / 19:00

Концертний зал Людкевича

150- 450

Опис

Мирослав Скорик, без сумніву, є легендою  не лише української музики, а й нації в цілому! У серпні 2021 року, з нагоди 30-річчя Незалежності України, Мирослав Михайлович посмертно отримав заслужену відзнаку «Національна легенда України»!

Особливе місце митець відіграє і для Львівської національної філармонії, у стінах якої він впродовж багатьох десятиліть працював і творив, у стінах якої звучала більшість його композицій!

Рівно два роки тому, саме у Львівській філармонії, яка сьогодні вже носить ім’я цього видатного композитора, вперше прозвучав Концерт № 10 для скрипки з оркестром. Тоді подія відбулась за присутності Мирослава Михайловича.

25 вересня, як і у 2019 році, Концерт виконає відомий український скрипаль, Марко Комонько. Саме йому Маестро присвятив цю композицію.

Також у програмі звучатиме Симфонієта для симфонічного оркестру, львівська прем’єра якої відбулась у Концертному залі Людкевича у 2011 році.

Передостаннім твором програми стане Перший віолончельний концерт (1983) композитора, який почуємо в інтерпретації відомого віолончеліста Олександра Пірієва. За цей твір Мирослав Михайлович отримав Національну премію Тараса Шевченка.

Композиції Мирослава Скорика звучатимуть у виконанні Академічного симфонічного оркестру філармонії, дириґуватиме – Володимир Сивохіп.

 

Виконавці:
  • Олександр Пірієв, віолончель
  • Марко Комонько, скрипка
  • Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії
  • Володимир Сивохіп, дириґент

 

Програма:

Мирослав Скорик (1938-2020)

  • Симфонієта для симфонічного оркестру (Прелюдія, Танець, Елегія, Фінал)
  • Концерт № 1 для віолончелі з оркестром
  • Концерт № 10 для скрипки з оркестром

 

* У візуалізації використано портрет Мирослава Скорика у виконанні Миколи Струса

Поділитись

Партнери