Романтичні експресії

Концертний зал Людкевича

Субота 29.07.2023 / 19:00

Концертний зал Людкевича

200-300

Опис

“Романтизм – це відчуття свободи, яке виникає в серці людини.” 

– Леонард Бернстайн.

Екватором фестивалю стане вечір музики доби романтизму. Емоційної, експресивної та нестримної, як сама людська душа. 

Концертну програму розпочне особливий жанр – фортепіанний ансамбль, музика, що потребує великої майстерності, злагодженості, точності та найголовніше – вміння досконало чути одне одного. У виконанні піаністів Віталія Дворового та Христини Бенюк прозвучать справжні перлини дуетного репертуару – Фантазія фа-мінор Франца Шуберта, вишукані та блискучі, натхненні найпрекраснішими почуттями вальси Макса Регера та віртуозні Варіації Йоганнеса Брамса на тему Роберта Шумана.

Також раді повідомити, що впродовж всього фестивалю діятиме система приємних знижок! 

При покупці двох квитків їх вартість знижується на 25%. Три квитки дарують вигоду в 40%, а за 4 та більше – 50% на кожен квиток!

Тож запасіться квитками для себе, або ж приходьте разом з друзями!

Для внутрішньо переміщених осіб в касі діє промокод, який дарує знижку 50% на один квиток. Для цього необхідно придбати квиток в касі філармонії та мати при собі посвідчення.

Виконавці: 

  • Віталій Дворовий, фортепіано
  • Христина Бенюк, фортепіано

Програма:

  • Франц Шуберт. Фантазія у 4 руки фа-мінор.
  • Макс Регер. 6 вальсів Тв.22
  • Йоганнес Брамс. Варіації на тему Шумана Тв.23

Арт-директорка фестивалю – Олена Мацелюх

Модераторка події – Марія Сидорак

Детальніше про фестиваль:

“Єдність в різноманітті” 

Львів – місто, що поєднало в собі різноманіття європейських рис, плекаючи свої рідні. Попри злочинні дії ворога та завдяки захисту Збройних сил України місто продовжує мистецьке життя. Цьогоріч вже увосьме у стінах Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика відбувається VIII Міжнародний фестиваль літньої пори “Pizzicato e Cantabile”. Його засновницею та директоркою незмінно є відома українська органістка Олена Мацелюх.

Назва фестивалю “Pizzicato e Cantabile” – це два протилежні прийоміи гри на музичних інструментах – різкі щипки струн та плавне ведення мелодії. Ці слова відомими кожному музиканту, бо саме завдяки їх поєднанню народжується прекрасна музика.

Цьогорічний фестиваль “Pizzicato e Cantabile” також має мету об’єднувати, а найкращим гаслом для цього є “Єдність в різноманітті” – гасло Євросоюзу. Бо саме можливість об’єднувати людей задля спільної мети зараз стала найголовнішою функцією культури. 

Тому на фестивалі українська музика звучатиме не розмежовано з європейською, її виконуватимуть не тільки українські музиканти, а й наші друзі, що приїхали підтримати Україну, а залу наповнить звучання найвідомішого в світі семплованого органу Собору Нотр-Дам де Парі. 

Все це, а також багато сюрпризів об’єднали в собі дев’ять концертів фестивалю “Pizzicato e Cantabile”. До зустрічі у Львівській національній філармонії.

 

Поділитись

Партнери