Є щось, що не може вмерти навіть на війні

Субота 08.04.2023 / 18:00

Концертний зал ім. С. Людкевича

200-700

Опис

Життя швидкоплинне… І про цю його рису особливо часто сьогодні нагадує несправедлива і жорстока війна. Та за словами Івана Багряного, “Є щось, що не може вмерти навіть на війні.” І на увазі геніальний письменник мав красу, яка і в найсуворіший час не втрачає своєї сили: красу моменту, красу людини, красу емоцій та ідей.

Чудового квітневого вечора артисти оркестру INSO-Львів запрошують поринути в цілковиту музичну красу, яка ще надовго залишиться з вами після концерту. Щемливе й емоційне звучання струнних торкається найглибших струн душі, тому на слухачів справляє буквально терапевтичний ефект. А підлікувати зранені серця сьогодні, справді, не завадить нікому.

Ніхто не знає більше про красу у її витонченості і глибині, ніж англійці. Саме тому в програмі концерту прозвучать твори видатних англійських композиторів, які давно увійшли до антології музичних шедеврів ХХ століття. Почуйте життєствердну Сюїту Святого Павла Ґустава Холста, що була написана для шкільного оркестру дівчат, а стала всесвітньо відомою концертною композицією. У “Простій симфонії” Бенджаміна Бріттена зануртеся з головою у хвилі потужного звучання струнних, що не поступається багатству барв симфонічного оркестру. А, слухаючи, Енігма-варіації лірика Едварда Елгара увімкніть уяву, щоб розгадати загадки (з давньогрецької “енігма” – загадка), закодовані у кожній з 14 варіацій та власну тему композитора.

 

Виконавці:

  • Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів
  • Диригент: Роман Кресленко

 

Програма:

  • Ґустав Холст – Сюїта Святого Павла, оп. 29/2.
  • Бенджамін Бріттен – “Проста симфонія”, оп.4.
  • Едвард Елгар – “Енігма-варіації”, оп. 36.

***

Шановні слухачі! Під час відвідування подій у Львівській національній філармонії зверніть увагу на заходи безпеки.

У випадку повітряної тривоги концерт буде перервано, а усім гостям запропоновано пройти в укриття. У зв’язку з цим кількість місць обмежена.

Також просимо мати із собою документ, що посвідчує особу. Нагадуємо про дотримання протиепідемічних заходів, спрямованих запобіганню поширення COVID-19.

Будемо раді бачити усіх у Львівській національній філармонії!

Поділитись