Від Бога наша пісня

Камерна сцена

Четвер 20.10.2022 / 17:00

Камерна сцена

100

Опис

Від Бога наша пісня, наша мова,
Від щедрості ми сущі на віку,
Від Божої любові колискова,
нам душі оспівала в сповитку

Тернова нам стелилася дорога,
та ми на манівці не відійшли
І пісню подаровану від Бога,
Ми чесно хоронили від хули.

Ім’я Ігоря Білозіра знає кожен, хто цікавиться багатою історією української естради. Український композитор, естрадний співак, автор пісень, народний артист України, керівник ВІА “Ритми Карпат” Львівського автобусного заводу, від 1979 — художній керівник і соліст ВІА “Ватра” Львівської обласної філармонії, трагічно загинув унаслідок хуліганського нападу. Похований на Личаківському кладовищі у Львові.

Але найголовніше, що залишив нам у спадок митець – свій талант подарований від Бога, який втілився у багатьох піснях та обробках, що усі співають і донині. Усі, хто є українцем, патріотом, усі хто любить Україну!

Солісти Львівської національної філармонії подарують своїм глядачам нову музичну програму з творчої добірки пісень Ігоря Білозіра та його знаменитої «Ватри». Відомі дуже і майже давно забуті пісні Ігоря Білозіра почуєте у цій програмі, у цьому концерті де прозвучать пісні у виконанні Мар’яна Шуневича, Оксани Гриб, Анастасії Чубінської, Маріанни Лаби, Василя Понайди, Ніни Карпінець, Оксани Савіцької, Оксани Ковальової, Наталії Грановської, Лілі Вікарук, Ольги Фенюк, Станіслава Гояна, Ірини Стефанко, Віталії Голубничої, тріо «Крайня Хата».

Вони подарують Вам пісні на різний смак і настрій, і як казав і робив Ігор Білозір – «Кожна людина, кожна мелодія, струна, звук, емоція – повинні рухатись в моєму творчому задумі».

Запрошуємо!

 

У програмі прозвучать пісні:

«Від Бога наша пісня», «Ласкаво просимо», «Барвисті сни», «Джерело», «Надивлюсь на тебе», «Музика пливе», «Сива зозуленько», «Перший сніг», «Коханий», «Рушимо, рушимо», «Не сип мила скла», «Світлиця», «Ніби вчора рідна мамо», «По щучому велінню», «Розпитаю про любов», «Весільний марш», «Русалонька», «Пшеничне перевесло».

Поділитись