Віртуози 43. МРІЯ

Концертний зал ім. С. Людкевича

200-700

Опис

Кожна перемога колись була мрією. Та для того, щоб стати реальністю, вона має визріти і зміцнитися, породити дію, що триватиме доти, доки мета не буде досягнута. Тож який він, цей шлях від мрії до перемоги? Зазвичай він насичений та непередбачуваний, іноді тернистий і драматичний, зі злетами та падіннями, з ризиком зневіритися, бажанням опустити руки, але часто з моментами неабиякого піднесення та натхнення. 

Так само насиченим буде й концерт симфонічного оркестру INSO-Lviv, разом з яким виступатимуть вже відомі львівській публіці музиканти – контрабасист Кшиштоф Фірлюс та диригент Пол Манн. Почуйте премʼєру проникливої Павани Дерека Скота, присвяченої жертвам війни в Україні, віртуозний Концертний дивертисмент для контрабасу з оркестром відомого кінокомпозитора Ніно Роти, а також найбільш романтичну з усіх симфоній фінського композитора Яна Сібеліуса — Симфонію №1 мі мінор. Це музика, від якої за спиною виростають крила, а в серце повертається віра у добро.

Кожна перемога колись була мрією. Віримо, що так само буде і з перемогою України у жорстокій війні, яку проти нас розвʼязала росія. Тому мріймо палко, але не лише, — і щодня наближаймо нашу перемогу.

 

Виконавці:

  • Кшиштоф Фірлюс, контрабас (Польща)
  • Академічний симфонічний оркестр INSO-Lviv Львівської національної філармонії
  • Пол Манн, диригент (Велика Британія)

 

Програма:

  • Дерек Б. Скотт (1950). «Павана», тв. 44 (2022, світова премʼєра)
  • Ніно Рота (1911–1979). Концертний дивертисмент для контрабаса з оркестром (1971)
  • Ян Сібеліус (1865–1957). Симфонія № 1 мі мінор, тв. 39 (1898)

Поділитись