Взаємодія

Субота 20.04.2024 / 18:00

Концертний зал Людкевича

200-700

Опис

Запрошуємо на концерт симфонічного оркестру INSO-Lviv, програма якого зіткана зі справжніх хітів у світі класичної музики — хвилюючої Симфонії № 40 Вольфганга Амадея Моцарта та вражаючої Симфонії № 3 Йоганнеса Брамса.

Моцартівська Симфонія № 40 є одним з найвпізнаваніших класичних творів. Та полюбляють її не лише меломани, але й знавці музики. Відома симфонія задає високу виконавську планку, яку здатні витримати не всі. Досконало передати композиторський задум, граючи при цьому небанально і свіжо — напевно, це і є основним завданням всіх, хто береться за виконання цього шедевру. Саме такої ж сміливості потребує Третя симфонія Брамса, за мажорністю якої прихована ціла гама почуттів. Романтичний твір пронизаний романтикою у сенсі глибини та субʼєктивності, яку несе ця музика. Найвідоміший фрагмент симфонії — це ностальгійно-скорботний романс у третій частині, смислова кульмінація всього твору. У ній Брамс досяг фантастичного психологічного ефекту: приблизно шість хвилин, доки звучить ця частина, час навколо ніби зупиняється, і лише вир думок та спогадів, у кожного своїх, кружляє у танці вічності.

Сьогодні, коли ми потребуємо тотального перезавантаження та наповнення, пропонуємо відчути вам потужну силу взаємодії, яка маніфестує — обʼєднавшись, ми примножуємо свою міць, значення та досягнення. Взаємодія музикантів та диригента народжує єдність у способі відтворення музичного твору, а взаємодія двох геніальних симфоній в одному концерті викликає бажання негайно купити квиток. Що й казати — лише на концерті у вас є можливість взаємодіяти з живим звучанням симфонічного оркестру, яке безвідмовно резонує у серці. То чи не це є вірним способом взаємодії з самим собою?

 

Виконавці:

  • Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської національної філармонії
  • Олександр Гордон, диригент

 

Програма:

  • Вольфґанґ Амадей Моцарт. Симфонія № 40 соль мінор KV 550 (друга редакція)
  • Йоганнес Брамс. Симфонія № 3 фа мажор, тв. 90

 

Андрій Дрозда, модератор

Поділитись