ТВІЙ ШЕВЧЕНКО

Концертний зал Людкевича

27.11.2020 / 19:00

Концертний зал Людкевича

Ви зможете придбати квитки в касі філармонії. Вартість квитка 100 - 200 грн.

Опис

Концерт-презентація

СОНЦЕ ЗАХОДИТЬ, ГОРИ ЧОРНІЮТЬ…

Для кожного з нас Тарас Шевченко уособлює щось своє: хтось захоплюється його постаттю, хтось поезією чи прозою, а хтось надихається його чудовими картинами. Водночас, такий близький і знайомий нам, Шевченко ще досі «приховує» у своєму мистецтві багато незримого, яке розкривається та «розкодовується» лише за певних обставин.

Саме тому, новий проєкт Львівської національної філармонії імені М. Скорика отримав назву «Твій Шевченко», адже кожен поміж поетичних рядків або ж барвистих художніх образів митця неодмінно знайде те, що йому відгукнеться, знайде «Шевченка, якого ми не знаємо»!

Подібним чином цього генія відкривали для себе українські композитори впродовж століть. Його поезії надихали на створення сотень унікальних опусів, і не лише вокальних…

У програмі вечора у виконанні відомих львівських солістів та колективів звучатимуть вокальні твори українських композиторів на тексти Шевченка в оркеструванні Романа Стельмащука.

Подія також стане символічною, адже у листопаді минає 5 років із дня смерті Романа Стельмащука – відомого музикознавця, композитора, який був не лише активним учасником музичного життя у Львові, а й доклав чимало зусиль до відродження та популяризації давньої української музики.

Виконавці:

  • Софія Соловій, сопрано
  • Святослав Винник, баритон
  • Львівська національна академічна чоловіча хорова капела “ДУДАРИК
  • Академічний симфонічний оркестр ЛНФ
  • Володимир Сивохіп, дириґент

 

У програмі вокальні твори Миколи Лисенка, Якова Степового, Михайла Вербицького на тексти Тараса Шевченка в оркеструванні Романа Стельмащука

_____

Водночас відбуватиметься онлайн-трансляція події на Youtube-каналі  Львівської національної філармонії

Поділитись