24 червня, на сцені Львівської національної філармонії в черговий раз відбулася грандіозна подія – концерт-лекція Звуки Львова.

25.06.2019
Опис

Цього разу організатори присвятили вечір геніальному угорському композитору, Ференцу Лісту.

Як бачимо зі світлин, в цей вечір в Концертному залі ім. Станіслава Людкевича яблуко ніде було впасти. Дійшло до того, що деякі глядачі слухали концерт стоячи та частково у холі. Де насправді теж було доволі зручно, адже цього разу орган поставили безпосередньо у холі.

Організатори зазначують, що популярність концерту-лекції пов’язана, в першу чергу, з іменем Ференца Ліста, адже його у Львові поважають та люблять. І це кохання почалося ще з далекого 1847 року, коли видатний композитор відвідав наше місто. Як і тоді концерти Ліста у Львові були справжнім святом, так і цього разу музика у виконанні Олени Мацелюх (орган), Меланії Макаревич (фортепіано), Наталі Дитюк (сопрано), Анастасії Мякушко (віолончель) та
Андрія Макаревича (фортепіано) створила справжній фурор – подію, про яку ще довго згадуватимуть слухачі, яким пощастило побувати на концерті-лекції. Богдан Котюк, лектор-музикознавець, розповів цікаві факти із життя Ференца Ліста та заохотив аудиторію до ще глибшого вивчання біографії угорського генія.

Наприкінці вечора організатори події подякували всім присутнім за те, що разом із виконавцями створили таку казкову атмосферу та пообіцяли, що Звуки Львова лунатимуть у філармонії і надалі.

Я безмежно вдячний Львівській національній філармонії за співпрацю, за те, що ми спільно створюємо цей унікальний проект, який є в першу чергу просвітницьким, з безкоштовний входом і тому всі бажаючі можуть поспілкуватися із великим мистецтвом, із класичною музикою, поспілкуватися з однодумцями та виконавцями. І особлива подяка генеральному директору Львівській національній філармонії, Володимиру Степановичу Сивохіпу, без допомоги якого цей аншлаговий концерт був би теж неможливий, зазначив один з організаторів події, Герман Гошкадор.

Світлини з події.

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...