24 червня, на сцені Львівської національної філармонії в черговий раз відбулася грандіозна подія – концерт-лекція Звуки Львова.

25.06.2019
Опис

Цього разу організатори присвятили вечір геніальному угорському композитору, Ференцу Лісту.

Як бачимо зі світлин, в цей вечір в Концертному залі ім. Станіслава Людкевича яблуко ніде було впасти. Дійшло до того, що деякі глядачі слухали концерт стоячи та частково у холі. Де насправді теж було доволі зручно, адже цього разу орган поставили безпосередньо у холі.

Організатори зазначують, що популярність концерту-лекції пов’язана, в першу чергу, з іменем Ференца Ліста, адже його у Львові поважають та люблять. І це кохання почалося ще з далекого 1847 року, коли видатний композитор відвідав наше місто. Як і тоді концерти Ліста у Львові були справжнім святом, так і цього разу музика у виконанні Олени Мацелюх (орган), Меланії Макаревич (фортепіано), Наталі Дитюк (сопрано), Анастасії Мякушко (віолончель) та
Андрія Макаревича (фортепіано) створила справжній фурор – подію, про яку ще довго згадуватимуть слухачі, яким пощастило побувати на концерті-лекції. Богдан Котюк, лектор-музикознавець, розповів цікаві факти із життя Ференца Ліста та заохотив аудиторію до ще глибшого вивчання біографії угорського генія.

Наприкінці вечора організатори події подякували всім присутнім за те, що разом із виконавцями створили таку казкову атмосферу та пообіцяли, що Звуки Львова лунатимуть у філармонії і надалі.

Я безмежно вдячний Львівській національній філармонії за співпрацю, за те, що ми спільно створюємо цей унікальний проект, який є в першу чергу просвітницьким, з безкоштовний входом і тому всі бажаючі можуть поспілкуватися із великим мистецтвом, із класичною музикою, поспілкуватися з однодумцями та виконавцями. І особлива подяка генеральному директору Львівській національній філармонії, Володимиру Степановичу Сивохіпу, без допомоги якого цей аншлаговий концерт був би теж неможливий, зазначив один з організаторів події, Герман Гошкадор.

Світлини з події.

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...