Відзнака INSO-Львів на Toccata Classics

14.01.2020
Опис

У 2018 році Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів» під батутою Олександра Земцова здійснив запис для британського лейблу Toccata Classics 24-х каприсів Нікколо Паганіні в перекладі для великого симфонічного оркестру Мирослава Скорика. Невдовзі диск отримав відзнаку «Рекомендована найкраща знахідка 2019 року» за версією ресурсу CLOFO.com (‘Classical Lost and Found’), що спеціалізується на незвичному репертуарі.

Коли композитор створює симфонічне полотно, беручи за основу твір для скрипки соло, це не просто аранжування; це можна порівняти із створенням кінофільму чи опери на основі літературного твору. Першоджерело є лише початковим зерном нового унікального твору.

Не один композитор звертався до знаменитих Каприсів і створював свої власні інтерпретації цих творів для інших інструментальних складів, від камерних до оркестрових. Завдяки співпраці оркестру INSO-Львів з Toccata Classics, визначний твір українського композитора в цій категорії займе належне йому місце в світовій дискографії.

За словами Боба Макквінстона, «[…] музиканти INSO-Львів дали технічно довершене, віртуозне втілення багатьом сольним пасажам, які часто використовують нетипові інструменти». Також критик позитивно відгукнувся про диригента Олександра Земцова, який «вміло скеровує масивну силу [оркестру] з увагою до динаміки, фразування й темпів, що дає можливість побачити найделікатніші деталі цієї калейдоскопічної партитури».

Із повним текстом публікації можна ознайомитися на сайті CLOFO.com.

Запис можна послухати на сайті Toccata Classics.

Поділитись


Популярне

21.10.2020 МедіаАнонси

Богдан Сегін серед кращих культурних менеджерів Львова

Комерційний директор з питань розвитку сучасної музики Львівської н...

17.12.2020 Концерти

BEETHOVEN & TRIO

Святкування 250-річчя Людвіґа ван Бетховена продовжується! Події, п...

01.02.2021 Концерти

“Високий замок” виступив у Родинному домі “Покрова”

В останній день січня артисти Львівської національної філармонії ім...