Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії виступив у легендарному Radio City Music Hall (Нью-Йорк)

12.02.2023
Опис

Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії виступив з прем’єрою: в одному з найбільших концертних залів Нью-Йорка — легендарному Radio City Music Hall звучали чотири музичні перформанси кіношедевра Говарда Шора “Lord of the Rings”.
Щоденно 6, 7, 8, 9 лютого близько шести тисяч глядачів приходило поринути у світ улюбленої кіносаги та почути наживо виконання музики першої частини «Володаря перснів», що вважається одним з найбільш складних і завершених творів у галузі кіномистецтва. 

Саундтреки до фільму симфонічний оркестр виконував у тандемі зі змішаним дитячим і дорослим хором та сопрано Кейтлін ЛаскДириґентом масштабного дійства, що складався із близько 240 людей, був швейцарець Людвіґ Віккі. Маестро є засновником “Симфонічного оркестру 21-го століття” та співпрацює із відомими композиторами кіномистецтва: Говардом Шором, Ренді Ньюманом, Мартіном Бетчером, Джорджем Фентоном і Майклом Джаккіно.

Легендарний скрипаль Олег Криса та Львівський симфонічний оркестр у турне США: співпраця тривалістю у 65 років

Нагадаємо, Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії зараз у великому гастрольному турне Сполученими Штатами Америки, який розпочався 13 січня та триватиме до 4 березня. Найбільш очікуваною подією поїздки є виступ оркестру під батутою головного дириґента Теодора Кухара у нью-йоркському Carnegie Hall.

Львівська національна філармонія - Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії виступив у легендарному Radio City Music Hall (Нью-Йорк)

Читайте про турне:

Зі Львова до Нового Світу

Насичене і яскраве турне симфонічного оркестру Львівської філармонії Сполученими Штатами

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...