Електроакустичний перформанс «Голоси»: пресбрифінг

01.11.2022
Опис

У рамках концертної серії Львівської національної філармонії під назвою «Музи не мовчать» відбудеться прем’єра електроакустичного перформансу «Голоси» за поезією Софії Ленартович. П’ятеро митців об’єднались у театральному експерименті, аби за допомогою електроакустичної музики й архаїчних пісень, руху й пластичності оживити вірші.

Відтак розповіли про концерт, що відбудеться 2 листопада о 19:00 на брифінгу в «Медіацентрі Україна»:

  • Богдан Сегін, комерційний директор Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика з питань розвитку сучасної музики, артистичний директор проєкту «Музи не мовчать»
  • Софія Ленартович, авторка ідеї та тексту проєкту
  • Дмитро Наумець, режисер, тренер проєкту

Богдан Сегін наголосив, що проєкт «Музи не мовчать» триває з кінця березня, і відтоді проведено понад 60 трансляцій, збільшується кількість донейтів та з України: «Відповідно, збільшується можливість підтримувати митців — надаємо їм змогу виступити на нашому майданчику, допомагаємо фінансово». 

Промо відео «Голоси»

Під час концерту звучатиме поезія Софії Ленартович. Вона поділилась тематикою, над якою рефлексувала: «Ці вірші — про теми, близькі кожній людині: втрати, захисту особистих кордонів, а відтак і державних, тема повернення до себе. Назва проєкту “Голоси” міксує різні форми мистецтва і таким чином оживляє вірші: музика, архаїчна пісня, рух, танець».

Врешті, Дмитро Наумець розповів: «Проєкт в першу чергу про людину, її болі. Якщо згадати перші місяці війни, ми були в ступорі, наші тіла теж — зараз ми намагаємось дізнатись, як вивільнити емоції через пластику та спів. Недарма в українській культурі є жанр голосіння — про смерть та оплакування загиблих». 

Квитки можна придбати за посиланням.

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...