Вербна неділя привітала львів’ян гарною погодою. “Soli Deo Gloria!”

Обрамлений лагідними сонячними променями, концерт Академічного інструментального ансамблю солістів “Високий Замок” і солісток Львівської національної філармонії ім. Мирослава Скорика: Віталії Голубничої та Ольги Фенюк у Гарнізонному храмі св. апп. Петра і Павла був по особливому теплим та щирим.
Натхненно прозвучали твори Максима Березовського, Дмитра Бортнянського, Михайла Вербицького, Ігоря Соневицького, Йоганна Себастьяна Баха, Георга Фрідріха Генделя та Макса Регера. Дякуємо незрівнянній львівській публіці за фантастичні емоції!

Окрема подяка о. Тарасу Михальчуку за організацію концерту.
22.03.2026
АнонсиМедіа
Три Моцарти. Презентація CD
Завжди юний, осяйний, геніальний Моцарт – с...
05.03.2026
Анонси
Конкурс на посаду генерального директора філармонії завершено
Сьогодні, 5 березня, у Львівській обласній раді відбувся конкурс на посаду ...
26.01.2026
Анонси
Тромбони легендарного Мюллера: львівський оркестр отримав інструменти для молоді
Симфонічний оркестр INSO-Львів Льві...