Радуйся

П’ятниця 13.01.2023 / 18:00

По всьому світі гучно лунає коляда – у всіх народів вона різна, але українська – найкраща!
Наші знані у Львові та далеко-далеко за межами рідного міста Академічний інструментальний ансамбль «Високий Замок» і ТанцТеатр «Життя» разом із Петром Радейком, Іриною Долею, солістами Львівської національної філармонії, сопілкарем-віртуозом Микитою Красіним, вокальним дівочим ансамблем «Квіти» та дитячою студією «Смайлики» зібрали для нашого любого слухача чудову добірку найкрасивіших українських коляд та різдвяних пісень з різних куточків світу.
Пориньмо у магічний різдвяний настрій, аби гарно провести ці зимові дні!

Творимо музику та святковий настрій завдяки Збройним Силам України, із надією і вірою у Нашу Перемогу!

• Ірина Доля
  • Петро Радейко
  • Ольга Верхоляк-Томків
  • Ірина Ключковська
  • Ольга Фенюк
  • Віталія Голубнича
  • Микита Красін
  • Академічний інструментальний ансамбль “Високий Замок”
  • ТанцТеатр «Життя»
  • Дитяча студія «Смайлики»

***

Шановні слухачі! Під час відвідування подій у Львівській національній філармонії зверніть увагу на заходи безпеки.

У випадку повітряної тривоги концерт буде перервано, а усім гостям запропоновано пройти в укриття. У зв’язку з цим кількість місць обмежена.

Також просимо мати із собою документ, що посвідчує особу. Нагадуємо про дотримання протиепідемічних заходів, спрямованих запобіганню поширення COVID-19.

Будемо раді бачити усіх у Львівській національній філармонії!