Валерій Соколов. Майстер-клас для скрипалів

Валерій Соколов. Майстер-клас для скрипалів

14 лютого / 16:00

Великий зал ЛНМА ім. М.В. Лисенка

Валерій Соколов – один з найбільш затребуваних у світі молодих скрипалів, який отримав визнання завдяки технічній бездоганності гри, емоційності і художній зрілості у виконанні найскладніших творів скрипкового репертуару.

Коли Валерію було 18 років, про нього зняв фільм «Скрипка в душі» знаменитий французький режисер Бруно Монсенжон – автор документальних стрічок про Святослава Ріхтера, Дітріха Фішера-Діскау, Гленн Гульд, Давида Ойстраха, Ієгуді Менухіна. Цей фільм отримав безліч похвальних відгуків і транслювався на телеканалі ARTE TV.

Валерій Соколов постійний учасник фестивалів Вербьє (Швейцарія) і Аспен (США), Фестивалю Французького радіо (Франція), Фестивалю імені Менухіна (Швейцарія) та інших.

Сольні концерти музиканта пройшли в паризькому театрі Шатле і Театрі на Єлисейських полях, Лондонському Вігмор-холі, Театрі Олімпіко в Римі, а також в Лінкольн-центрі, залі Маріїнського театру в Санкт-Петербурзі, Фестивальному залі Баден-Бадена, в залах Ванкувера, Гонконгу , Ліона і Ессена.

Активних учасників буде лише 6. На кожного учасника виділено 45 хв.

Реєстрація за посиланням: