Сьогодні, 3 лютого, артистка оркестру Львівської національної філармонії, флейтистка Наталія Кожушко-Максимів отримала престижну премію імені Левка Ревуцького за концертні програми останніх трьох років. Щиро вітаємо!

Виконавиця є учасницею ансамблю нової музики «Pro et Contra», одна із засновниць відкритого музичного проєкту «Sound Object».
Як солістка неодноразово виступала із Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії, камерним оркестром «Віртуози Львова», оркестром хорової капели «Трембіта».
Важливою віхою концертної діяльності флейтистки є пропагування музики ХХ–ХХІ століть. Серед виступів — проєкти «Sound Object» (Львівська національна філармонія, 14.12.2019, 13.02.2020), «Звучання філармонії. Флейта і фортепіано» (Львівська національна філармонія, 21.05.2020), «Pro et Contra. Флейта» (Львівська національна філармонія, 16.06.2020), «Місячний П’єро» (Львівська національна філармонія, 27.09.2020, 14.12.2020), «Pro et Contra. Scrivo in Vento» (Львівська національна філармонія, 8.05.2021).
З-поміж концертних програм, виконаних впродовж останнього року, на особливу увагу заслуговують «Leo Festival» (виконання Камерної симфонії №3 Євгена Станковича разом із оркестром Львівської національної філармонії, Національний Форум Музичний у Вроцлаві, 2.06.2022), «28 Контрасти. Мікросимфонії» (Львівська національна філармонія, 9.10.2022).
22.03.2026
АнонсиМедіа
Три Моцарти. Презентація CD
Завжди юний, осяйний, геніальний Моцарт – с...
05.03.2026
Анонси
Конкурс на посаду генерального директора філармонії завершено
Сьогодні, 5 березня, у Львівській обласній раді відбувся конкурс на посаду ...
26.01.2026
Анонси
Тромбони легендарного Мюллера: львівський оркестр отримав інструменти для молоді
Симфонічний оркестр INSO-Львів Льві...