Меморандум про співпрацю із Музеєм Станіслава Людкевича - Львівська національна філармонія

Меморандум про співпрацю із Музеєм Станіслава Людкевича

24.01.2022
Опис

24 січня у 143-ю річницю від дня народження Станіслава Людкевича Генеральний директор Львівської філармонії, Володимир Сивохіп, та директор Музею Станіслава Людкевича, Михайло Кобрин, підписали історичний документ  – Меморандум про співпрацю між Львівською національною філармонією імені Мирослава Скорика та Музеєм Станіслава  Людкевича.

Обговорили спільну роботу над популяризацією постаті Станіслава Людкевича, видання та виконання його творів, а також про майбутні спільні проєкти!

 

Львівська національна філармонія - Меморандум про співпрацю із Музеєм Станіслава Людкевича

Поділитись


Популярне

22.03.2026 АнонсиМедіа

Три Моцарти. Презентація CD

Завжди юний, осяйний, геніальний Моцарт – с...

05.03.2026 Анонси

Конкурс на посаду генерального директора філармонії завершено

Сьогодні, 5 березня, у Львівській обласній раді відбувся конкурс на посаду ...