Італійські серенади, симфонія «З Нового світу» та нові музичні відкриття: події 16 – 19 червня

16.06.2021
Опис

Запрошуємо провести теплі літні вечори у Львівській національній філармонії!

Дозвольте собі на кілька годин поставити цей шалений світ «на паузу», та насолодитися щирою, теплою та вишуканою музикою.

 

La Serenata Italiana

16.06.2021 / 19:00

Концертний зал Людкевича

Італія – колиска оперного мистецтва… Країна, у якій народилось унікальне мистецтво «прекрасного співу» ؘ– bel canto. Італія стала батьківщиною багатьох всесвітньо відомих композиторів, які творили і творять музичну історію.

Подія «La Serenata Italiana» розкриє красу і барви вокальної музики цієї середземноморської країни. Відомі виконавиці Софія Соловій (сопрано) і Жанна Микитка (фортепіано) виконають композиції Джакомо Пуччіні, Франческо Паоло Тості, Отторіно Респіґі та інших італійських майстрів.

Детальна інформація про подію і квитки за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/event/la-serenata-italiana/

In Memoriam

17.06.2021 / 19:00

Концертний зал Людкевича

Фортепіанний речиталь із сонат Людвіга ван Бетховена відомий львівський піаніст Максим Лимарєв присвячує пам’яті вчителів – Марії Крих-Угляр, Етелли Чуприк, Ірини Пижик.

Програму події складуть рання Соната №9, написана Бетховеном у 19-річному віці, а також дві останні композиції у цьому жанрі – Сонати № 31 та 32, таким чином поєднуючи юність і зрілість…

Детальна інформація про подію і квитки за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/event/in-memoriam-2/

Дворжак & Хачатурян

18.06.2021 / 19:00

Концертний зал Людкевича

У цій події поєднаються народні мотиви різних куточків світу. Мотиви, на яких виростали безліч поколінь, та які і до сьогодні є особливими і рідними для тисяч людей.

Почути неповторні опуси Дворжака та Хачатуряна ми зможемо у виконанні Дениса Литвиненка (віолончель), Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії під батутою Теодора Кухара.

Детальна інформація про подію і квитки за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/event/sound-object-dvorak-khachaturian/

Per aspera ad astra

19.06.2021 / 18:00

Концертний зал Людкевича

Новий час пропонує людині все нові та нові виклики. Таким чином відбувається своєрідна трансформація уявлень про те, що вважалося непорушним і цілісним. Це, мабуть, один з таких років, який надав іншого забарвлення дійсності. Рік випробування на міцність, зокрема, для оркестру «ІNSO-Львів». Символічною є музика, яка прозвучить, наче в унісон із шляхом оркестру – музика двох композиторів, Ігоря Стравінського та Федора Якименка, долі яких яскраво перетнулись.

Це – вечір невипадкових перетинів, зустріч взаємодоповнюючих компонентів, котрі уособлюють у собі новий шлях, нову гармонію, адже лише так можливо досягнути розквіту. Труднощі – пальне для зростання, як стверджує Кирило Карабиць, один з найяскравіших представників молодого покоління диригентів України (Головний диригент Борнмутського симфонічного оркестру (Велика Британія) і диригент Національної опери України), котрий диригуватиме концерт.

Детальна інформація про подію і квитки за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/event/per-aspera-ad-astra/

 

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...