Три новорічні концерти!

25.12.2022
Опис

На завершення 2022 року колективи філармонії підготували для слухачів три музичні події, що поєднали в собі атмосферу улюблених новорічних історій, передчуття Різдвяного дива та улюблену святкову класику! 

В цей складний час особливо важливо не втрачати надії та віри в дива, продовжувати турбуватись про рідних та близьких, дарувати приємні спогади. 

Завдяки титанічній праці Збройних Сил України ми маємо змогу продовжувати працювати для вас та підтримувати українську культуру. Тож запрошуємо провести зимові вечори цього року в затишній залі філармонії!

***

29 грудня / 17:00 

Камерна сцена

Новорічна феєрія

Солісти Львівської національної філармонії ім. М. Скорика подарують свою харизму, свій чудовий настрій та яскравий талант усім гостям, які завітають на новорічну феєрію.

Справжня магія новорічних свят пануватиме на сцені філармонії, звучатимуть хіти світової опери та оперети!

 

29 грудня / 18:00

Концертний зал Людкевича

Сильвестрові Рефлексії

Вже традиційний концерт-подарунок для всіх слухачів львівської філармонії від Академічного камерного оркестру “Віртуози Львова”. 

«Сильвестрові  рефлексії» могли народитися лише у Львові! Тільки в цьому фантастичному місті перетинаються різні культури, традиції, історії і, звісно ж, музика, що поєднала в собі знані та улюблені святкові мотиви.

Музиканти обіцяють прекрасний святковий настрій, радісні емоції і спогади!

 

30 грудня / 18:00 

Концертний зал Людкевича

Новорічна мандрівка

У цей вечір святковий настрій для Вас творити академічний інструментальний ансамбль “Високий Замок”, ТанцТеатр «Життя», вокальний ансамбль «Квіти», Ірина Доля, Ольга Верхоляк-Томків та солісти Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика. 

Запрошуємо розділити це свято разом та насолодитись шедеврами різдвяної класики: Йогана Штрауса, Джакомо Пуччіні, Джоакіно Россіні, Франца Лєгара, Луїджі Ардіті, Миколи Лисенка, авторськими творами Ірини Долі та такими рідними для нас колядками!

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...