Бажаємо натхнення, наснаги і творчих звершень!
Вклад Володимира Сивохіпа в українську культуру як музикознавця та диригента, народного артиста України та лауреата державної премії імені Миколи Лисенка, є надзвичайно значимим.
За особисті мистецькі досягнення та активну музично-громадську діяльність, нашого генерального директора нагороджено обласною премією ім. Станіслава Людкевича, Лицарським Хрестом ордену Заслуги Республіки Польща, відзначено почесним званням Заслужений діяч мистецтв України, а також численними громадськими відзнаками, зокрема, – почесним титулом «Галицький лицар» та почесною відзнакою «Золотий Герб міста Львова».
Як випускник історико-теоретичного факультету Львівської консерваторії (зараз – ЛНМА імені М. В. Лисенка) та аспірантури при Інституті мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М. Рильського НАН України, кандидат мистецтвознавства, із 1990 року він виконував обов’язки відповідального секретаря Львівської Організації Національної Спілки композиторів України, з 2005 р. – став членом Правління цієї організації, а з 2006 р. – Генеральним директором Львівської обласної філармонії. Також Володимир Сивохіп викладає у Львівській Національній музичній академії ім. М. Лисенка.
Як диригент, він почав свої виступи з Камерним хором «Глорія», з яким, окрім численних гастрольних поїздок, підготував авторські програми сучасних композиторів М. Скорика, Ю. Ланюка, А. Нікодемовіча, П. Васкса, А. Пярта, М. Пепи, здійснив численні прем’єрні виконання творів сучасних композиторів, зокрема – З. Буярського, І. Щербакова, Г. Гаврилець, В. Рунчака, В. Польової, О. Щетинського, Б. Фроляк, Б. Сегіна.
Успішно виступав на багатьох фестивалях: «Віртуози», «Контрасти», «Дні Європи у Львові», «Золотоверхий Київ», «Київ Музик Фест», «Музичні прем’єри сезону» у Києві, «Бах-Фест» у Сумах, «Клавіри моря» (Литва), «Confiteor» у Кракові, «Dni Muzyki Ukraińskiej» у Національній філармонії м. Варшава, «Dni muzyki oratoryjno-kantatowej» у Перемишлі, «Festiwal Muzyki Dawnej» в Старому Сончі, учасник «Międzynarodowych Spotkań Muzycznych «Wschód-Zachód» у Зеленій Гурі (Польща), «Freiburg Music Festival» (Німеччина), «Lohtai festivaali Sacred Music» (Фінляндія), «Falera Music Festival» (Швайцарія), «Музика в Гражді» (США) та ін., виступав, зокрема, із Hilliard Ensemble з виконанням творів Арво Пярта в Сейнах (Польща) та із Canadian Sinfonietta у знаменитій «Глен Гульд Студіо» (м. Торонто).
Розмова з Володимиром Сивохіпом: музи воєнного часу | Talk with Volodymyr Syvokhip: muses in wartime
Вільна розмова: Володимир Сивохіп
“Камо пойду от лица твоєго, Господи, і от Духа твоєго камо біжу..” Миколі Лисенку – 180!
До сьомих роковин смерті Романа Стельмащука. Володимир Сивохіп
Пілігрими Фестивалю Давньої Музики: Володимир Сивохіп
Всіляких гараздів та Української Перемоги бажаємо у новому році!
Сходинка до оркестру
Мета – виховання майбутньої аудиторії і молодих фахівців: директор-...
Пʼять спогадів про «Віртуозів Львова» на Збручі
30 років тому, у вересні-1994, свої перші репетиції розпочав Академ...
Благодійна виставка «Моє серце з тобою»
Вона поклала початок оновленому