У Львівській філармонії стартує Міжнародний фестиваль музичного мистецтва “Віртуози”

28.04.2023
Опис

Тема 42-го фестивалю «Віртуози» пов’язана із непростим часом, у якому живе і бореться Україна. Наші «музи не мовчать»: музиканти продовжують освітлювати шлях до перемоги своїм мистецтвом, втішаючи душі й зранені серця. У фокусі Фестивалю — молоді українські віртуози; імениті іноземні виконавці, музика від бароко до сучасного танго, а також, найголовніше, — українське музичне мистецтво.

Запрошуємо на особливу цьогорічну програму Фестивалю.

Концертний зал Людкевича
«Україна. Музи не мовчать»

 

19 травня, п’ятниця. 18:00 | Концерт-відкриття: Незламність
  • Катерина Тітова, фортепіано 
  • Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії
  • Володимир Сивохіп, диригент 

У програмі:

Едвард Елгар
Вольфґанґ Амадей Моцарт
Борис Лятошинський

 

20 травня, субота. 17:00 | Катерина Тітова. Фортепіанний речиталь
  • Катерина Тітова, фортепіано

У програмі:

Доменіко Скарлатті
Фридерик Шопен
Ференц Ліст 

 

20 травня, субота. 17:00 | Іспанський романс
  • Лілія Нікітчук, мецо-сопрано
  • Рафаель Серралле, гітара
  • Максим Римар, віолончель

У програмі:
Йоганн Себастьян Бах
Франц Шуберт
Каміль Сен-Санс
Астор П’яццолла
Ейтор Вілла-Лобос
Пабло Казальс
Ісаак Альбеніс
Фернандо Обрадорс
Себастьян Ірадієр
Йоганн Бурґмюллер
Франсіско Тарреґа
Джуліан Аркас
Джуліо Каччіні

21 травня, неділя. 18:00 | Героїка й лірика
  • Рафаель Серралле, гітара 
  • Марія Клименко, фортепіано 
  • Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії
  • Сергій Хоровець, диригент

 У програмі:

Віктор Косенко
Хоакін Родріго
Фридерик Шопен 

 

23 травня, вівторок. 19:00 | Настрої

Українська мистецька пісня — опера в мініатюрі

  • Володимир Шагай, баритон
  • Віталій Бобровський, фортепіано

У програмі:

Микола Лисенко
Станіслав Людкевич
Стефанія Туркевич-Лукіянович
Кирило Стеценко
Яків Степовий
Денис Січинський
Василь Барвінський 

 

24 травня, середа. 19:00 | Мрії: українська надія
  • Віоліна Петриченко, фортепіано 

У програмі:

Микола Лисенко
Яків Степовий
Левко Ревуцький
Валентин Сильвестров

 

25 травня, четвер. 19:00 | Венеціанський чарівник Вівальді
  • Андрій Карпяк, флейта
  • Володимир Дуда, скрипка
  • Катерина Шалайська, скрипка
  • Жанна Бервецька, скрипка
  • Андрій Кушнір, скрипка
  • Олена Мацелюх, орган
  • Наталя Кіричук, мандоліна 
  • Аліна Підлипенська, мандоліна
  • Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова»
  • Дмитро Логвин, диригент 

У програмі:

Йоганн Себастьян Бах — Aнтоніо Вівальді
Антоніо Вівальді

 

26 травня, п’ятниця. 19:00 | Музичні діалоги
  • Максим Шадько, фортепіано
  • Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії
  • Вінсент Козловський, диригент 

У програмі:

Кароль Шимановський
Мирослав Скорик
П’єр Віссмер 

 

27 травня, субота. 17:00 | Легенда танго Астор
  • Назарій Пилатюк, скрипка (соліст Національного будинку музики)
  • Антон Сопіга, гітара
  • Павло Гільченко, кнопковий акордеон
  • Петро Довгань, фортепіано
  • Львівський камерний оркестр «Академія» (керівник і концертмейстер — Артур Микитка)
  • Василь Крячок, диригент

У програмі:

Астор П‘яццолла

 

27 травня, субота. 20:00 | Українська поема
  • Наталія Гордєєва, скрипка 
  • Віоліна Петриченко, фортепіано 

У програмі:

Людвіг ван Бетховен
Микола Лисенко
Віктор Косенко
Станіслав Людкевич
Мортен Єссен
Тарас Зданюк
Євген Станкович
Юлій Мейтус
Мирослав Скорик

 

31 травня, середа. 19:00 | Гітара: земне і небесне 
  • Андрій Остапенко, гітара
  • Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова»
  • Тарас Вергун, диригент 

У програмі:

Антоніо Вівальді
Карлос Ґуаставіно
Астор П’яццолла
Максімо Дієго Пуйоль
Роланд Дієнс

 

1 червня, четвер. 19:00 | Присвята Маестро
  • Софія Соловій, сопрано 
  • Андрій Карпяк, флейта
  • Йожеф Ермінь, фортепіано
  • Львівський камерний оркестр «Академія» (керівник і концертмейстер — Артур Микитка)
  • Ігор Пилатюк, художній керівник і диригент

У програмі:

Мирослав Скорик 

 

2 червня, п’ятниця. 19:00 | Моє серце бʼється
  •  Роман Меліш, контртенор
  • Уляна Макеєва, гобой
  • Сергій Гаврилюк, барокова скрипка
  • Максим Римар, віолончель
  • Анна Іванюшенко, клавесин

У програмі:

Джуліо Каччіні
Джованні Чіма
Вільям Бьорд
Джон Доуленд
Генрі Перселл
Йоганн Себастьян Бах
Георг Філіп Телеман
Франсуа Куперен
Жан-Батіст Сенайє
Георг Фрідріх Гендель 

 

3 червня, субота. 18:00 | Фантазія і Танець 

Фортепіанний дует 

  • Ігор Седюк — Олег Копелюк

У програмі:

Франц Шуберт
Антонін Дворжак
Йоганнес Брамс
Моріс Равель
Кірмо Лінтінен
Дмитро Малий
Людмила Шукайло
Володимир Птушкін
Ґреґ Андерсон — Жорж Бізе

 

4 червня, неділя. 18:00 | Концерт-закриття: Молитва
  • Степан Сивохіп, гобой
  • Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії
  • Рафаель Понті, диригент

У програмі:

Ян Сібеліус
Юджин Гуссенс
Йоганнес Брамс
Валентин Сильвестров

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

09.05.2024 Анонси

10 травня: вечір лірики під орудою Юрія Літуна

10 травня о 19:00 Львівська національна філармонія запрошує долучит...

20.05.2024 Концерти

Віртуозний тиждень у Львівській філармонії

Найбільший фестиваль класичної музики в Україні та один з провідних м...