Теодор Кухар на “Збручі”: сходження до світових вершин

06.04.2023
Description

Після масштабних гастролей у Сполучених Штатах  Америки Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії на чолі з головним диригентом Теодором Кухаром знову готовий дивувати й надихати своїх слухачів. 7 квітня у Концертному залі Людкевича колектив виступить з унікальною програмою. А поки про підсумки турне, його особливості, а також ціннісне підґрунтя Оркестру розповів його керманич для онлайн-газети “Збруч”.

“З цілковитою певністю скажу, що симфонічний оркестр Львівської національної філармонії тепер має чи не найвищий рейтинг у світі серед всіх музичних (симфонічних) колективів України. Ці поїздки, які оркестр мав в Штатах, те, що нас чекає через наступні два сезони — Англія, Шотландія, Гонконг, Токіо…, а ще що останні півтора року в нас було записано 16 дисків і велика кількість записів відбудеться цього року, — це знак якості. Жоден оркестр в Україні не може й близько порівнятись з тим, що  маємо ми тепер. Це значний престиж для репутації оркестру, не лише у Львові, Україні, а й на міжнародних подіях, в яких оркестр показав себе серед найвищих світових колективів”.

Завтра, 7 квітня, Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії виступить під батутою Теодора Кухара разом з одним з найвидатніших віолончелістів свого покоління Іржі Бартом. Програма концерту занурить в настрої закінчення прекрасної епохи романтизму. Звучатимуть останній сольний Концерт для віолончелі сі мінор  чеського композитора Антоніна Дворжака та одну з перших симфоній австрійського композитора,  майстра “абсолютної” музики Антона Брукнера, Симфонія №3 ре мінор.

Lviv National Philharmonic - Теодор Кухар на "Збручі": сходження до світових вершин

Share


Popular

25.03.2024 Concerts

Bach Marathon has ended

The marathon of new and contemporary Bach art by artists of the Lviv Ph...

29.02.2024 Announcements

Bach Marathon March 21-24

Every year, in honor of Johann Sebastian Bach’s birthday, the Lviv National...