Шевченко–натхнення

9 березня відзначаємо день народження Тараса Шевченка. В його постаті як непересічного письменника й художника відкриваємо багато нового.
Запрошуємо 9 березня до Львівської обласної філармонії, де талант Кобзаря відкриватимуть для молоді. Бо що краще працює зв'язком з історією, аніж музика? Історичні тексти, сучасні аранжування, художнє слово, бандура й спів, а також імпровізації – “Шевченко-натхнення” вперше прозвучить у такому форматі.
Добре знайомі вірші оживуть в пісенних чи інструментальних обробках Мирослава Скорика, Анатолія Кос-Анатольского і Михайла Олійника. Від епічних “Думи мої, думи” та “Реве та стогне Дніпр широкий” – до ліричних “Садок вишневий” і “Зоре моя вечірняя”. Все те, що свого часу принесло Шевченкові визнання, все те, що залишається актуальним і через 200 років. Звучатимуть також тематичні твори композиторки Оксани Герасименко.
Проект об'єднав відомих і талановитих солістів, серед яких – Богодар Баглай (баритон), Михайло Гриньо (баритон), Мар'ян Шуневич, Маріанна Лаба (сопрано), Наталія Грановська (контральто), Лілія Вікарук (сопрано), Ірина Стефанко (сопрано).
Акомпануватимуть їм, виконуватимуть інструментальні версії Шевченкових творів – Струнний квартет Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії, гурт "19 клас", Михайло Олійник (композитор, аранжувальник, піаніст), Володимир Веретельник (перкусія), Ло Хун (співачка, Китай). А бандурних акордів додасть квартет “Львів'янки”, художнє слово – Олега Батова. Запрошуємо на свято!

09.03.2018 / 19:00

Концертний зал ім. С. Людкевича

50-130

Абонементи діють

Опис

У програмі твори:

«Думи мої, думи»

«По діброві вітер виє»

«Тече вода в синє море»

«Світло пробуджених мрій»

«Тайна»

«Зоре моя, вечірняя»

«Нащо мені чорні брови»

«Така її доля»

«Садок вишневий» (Кос-Анатольський)

«Плавай, плавай, лебедонько»

«Зацвіла в долині» (Скорик)

«Реве та стогне Дніпр широкий»

 

Поділитись