Bach Contemporary. Між зорями

Неділя 07.01.2024 / 19:00

Концертний зал ім. С. Людкевича

150-290

Опис

VI. МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ РІЗДВЯНОЇ ПОРИ
«BACH CONTEMPORARY»

Фестиваль «Bach Contemporary» у Львівській національній філармонії імені Мирослава Скорика відбувається вже вшосте і є чудовою нагодою заново відкрити для себе шедеври майстра.

Якби геніальний Йоганн Себастьян жив сьогодні, він точно став би зіркою першої величини для молоді всього світу. Але навіть у час бароко цей двадцятирічний юнак був визнаний найкращим органістом Європи. Звичайний хлопець з династії музикантів, він залишив шедеври, де кожна написана нота, кожен заграний звук ще й сьогодні, 300 років після створення – залишаються неперевершеними.

***

На передостанній події фестивалю запрошуємо вас зануритись у світи улюблених кінофільмів та мюзиклів. Відчути велич “Гри престолів”, спуститься у катакомби “Привида опери”, насолодитись містичністю гармоній “Ангелів і демонів” та побувати в глибинах космосу з мотивами фільму “Інтерстеллар”.

У виконанні солістів фестивалю Олени Мацелюх, Ольги Стрілецької, Ігоря Мацелюха та Маріанни Лаби на концерті-перформансі також прозвучать відомі мелодії з фільмів “Амелі”, “Пірати Карибського моря” та інших.

 

Виконавці:

  • Олена Мацелюх, орган
  • Ольга Стрілецька, фортепіано
  • Ігор Мацелюх, саксофон / флейта Пана
  • Маріанна Лаба, вокал
  • Євгеній Герзанич, саунддизайнер

Поділитись

Партнери