Європейські музи не мовчать: симпозіум, майстерня, музична резиденція

П’ятниця 02.12.2022 / 12:30

Кельн, Німеччина

онлайн-подія

Опис

Проєкт ініційовано німецьким Центром старовинної музики ZAMUS (Кельн) та Львівською національною філармонією імені Мирослава Скорика як наслідок першої творчої співпраці, яка відбулася у серпні цього року — ХІХ Міжнародного Фестивалю Давньої Музики у Львові. 

Співпраця відбудеться у рамках масштабного довгострокового мистецького проєкту «Україна-2022. Музи не мовчать», що був започаткований наприкінці березня цього року для підтримки українських музикантів, які залишаються в Україні та продовжують професійну діяльність під час повномасштабної російської військової агресії.

До складу ансамблю музикантів з України, учасників проєкту, увійшли клавесиністка Анна Іванюшенко (Львівська національна філармонія), контрабасист Назарій Стець (Національний ансамбль солістів «Київська камерата»), бандурист Дмитро Губ’як (ТНПУ імені Володимира Гнатюка), вокаліст Роман Меліш (Національний будинок музики) та композитор, менеджер багатьох проєктів Львівської національної філармонії Богдан Сегін. До українських музикантів доєднаються флейтист Норберт Роденкірхен з Кельна (Німеччина) та українська скрипалька Наталія Нешмоніна з Ессена (Німеччина).

Під час онлайн-презентації проєкту та  пресобговорення буде розкрито головну ідею проєкту: у ці найважчі часи українські та європейські музи об’єднуються і не мовчать.

Проєкт фінансується «The Music fund Ukraine».
«The Music fund Ukraine» – це проєкт Goethe-Institut у рамках комплексного пакета заходів, на які Федеральне міністерство закордонних справ надає кошти з додаткового бюджету на 2022 рік для пом’якшення наслідків російсько-агресорської війни проти України та який є за додаткової підтримки музичного фонду Ernst von Siemens у співпраці з Culture Connects.

Поділитись

Партнери