Музичний HUB

Концертний зал ім. С. Людкевича

Неділя 24.02.2019 / 18:00

100-300

Абонементи діють

Опис

Диригент з Британії, оркестр і солісти з України, музична програма на перетині культур і континентів. Саме увертюрою «Карнавал» чеський класик Антонін Дворжак прощався з Прагою і вітав Нью-Йорк, коли переїжджав туди у 1891 р. Тут Дворжак яскраво і майстерно змальовує вечірній образ святкового карнавалу, на який натрапив мандрівник — таким чином свято відбувається десь збоку, а ми спостерігаємо і переживаємо його, як мандрівники.
Концерт для фортепіано, труби і струнного оркестру Дмитра Шостаковича вперше прозвучав у 1933 році, і тоді сам автор виконав партію фортепіано. Цей твір по-справжньому багатовимірний: ліричні, меланхолійно-філософські настрої тут з дивовижною легкістю поєднуються із неокласичними епізодами, цитатами й навіть іронічно-саркастичними вібраціями. Цей твір Шостакович написав, коли йому було 27.
Музика Брамса, а зокрема його Друга симфонія, це краса, помножена на майже інженерну досконалість і продуманість кожної найдрібнішої деталі — недарма композитора зараховували до «трьох Б» — Бах, Бетховен, Брамс.

Ці твори допоможуть нам емоційно налаштуватись на весняний настрій – адже весна незабаром

Програма :
Антонін Дворжак. Карнавальна увертюра, Op. 92
Дмитро Шостакович. Концерт для фортепіано, труби і струнного оркестру №1 До мінор, Op. 35
Йоганнес Брамс. Симфонія №2 ре мажор, Ор. 73

Поділитись