[Концерт перенесено] VIVERE MEMENTO*

Концертний зал Людкевича

Субота 05.03.2022 / 18:00

Концертний зал Людкевича

200-800

Абонементи діють

Опис

Шановні наші слухачі!

Концерти та всі  мистецькі події Львівської національної філармонії переносяться на невизначений час!

Усі придбані квитки залишатимуться дійсними. Проте повернути за них кошти можете безпосередньо  на сайті квиткового оператора Soldout, де ви здійснювали купівлю.

Детальніша інформація про повернення коштів за квитки, придбані в касі філармонії буде розміщена на сайті найближчим часом.

*Пам’ятай, що живеш

 

Що б не відбувалося у світі — життя триває. Більше того, воно вирує, дивує, трансформується і перебуває у невтомному русі. 

Роздуми про минуле, сьогоднішнє і майбутнє охоплюють, коли слухаєш Першу симфонію фінського композитора шведського походження Яна Сібеліуса. Ця музика не питає дозволу і полонить серце слухачів з перших звуків. У ній ви навряд чи відчуєте скандинавський холод — настільки емоційною, сповненою пристрасті й енергії вона є.

Прекрасний дует симфонії Сібеліуса складе Подвійний концерт для скрипки та віолончелі з оркестром (1887) Йоганнеса Брамса. Перш за все тому, що в ньому, як і у житті, органічно поєднались драматизм і лірика, сила і вразливість, особисте і народне. Твір-присвята найближчому другу Йозефу Іоахіму — це акт примирення двох геніїв, на який Брамс чекав 7 років. На прем’єрі гідну компанію Іоахіму склав інший приятель композитора — віолончеліст Роберт Хаусман. Обидві солюючі партії у Концерті рівнозначні, вимагають високої виконавської та художньої майстерності. Проте, подейкують, що саме завдяки тому, що композитор надає право віолончелі “висловитись” першою, у творі переважають особливо глибокі, темні темброві відтінки. Для виконання Подвійного концерту потрібні не лише два солісти-віртуози варті один одного, але музиканти, здатні створити гармонійний дует. 

Цього вечора ви почуєте саме таких першокласних виконавців — Валерія Соколова (скрипка) та Олексія Шадріна (віолончель). За дириґентським пультом зустрічайте музиканта з великої літери, знаного львівського диригента Юрія Бервецького. Не пропустіть особливий вечір особливої музики!

 

Виконавці:

  • Валерій Соколов, скрипка
  • Олексій Шадрін, віолончель
  • Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів»
  • Юрій Бервецький, дириґент

 

Програма:

  • Йоганнес  Брамс. Подвійний концерт  для скрипки і віолончелі ля мінор, тв. 102
  • Ян Сібеліус. Симфонія №1  мі мінор, тв. 39

Поділитись

Партнери