W Live. Василь Сліпак для ПЕРЕМОГИ!

Концертний зал Людкевича

Вівторок 28.06.2022 / 18:00

Концертний зал Людкевича

300

Опис

Нащадкам скажу — ми тут для вас і все.

Ви будете жити в тій Україні,

про яку ми мріємо

і яку ми зараз відвойовуємо!”

Василь Сліпак, 2015 рік

 

29 червня виповнюється вже шість років, як снайперська куля забрала життя львів’янина Василя Сліпака – видатного українського оперного співака, соліста Паризької Національної Опери, волонтера, учасника російсько-української війни, Героя України, кавалера ордена «За мужність» І ступеня.

У переддень цієї дати, яка стала для усіх пам’ятною, у Львівській національній філармонії ім. М.Скорика відбудеться відкриття 6-го Міжнародного музичного Маратону пам’яті Василя Сліпака (WLIVE).

Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії, вокальний ансамбль «Kalophonia», співак Назар Савко та скрипаль Микола Гав’юк виконають твори видатних українських композиторів та українські пісні.

У пам’ять видатному Українцю та усім загиблим внаслідок жорстокої війни росії проти України…

 

 

***

Маратон пам’яті Василя Сліпака був започаткований у 2017 році Львівською національною філармонією імені Мирослава Скорика та щороку символічно проводиться в останні дні червня. Він об’єднує музикантів з багатьох країн, а події маратону відбуваються у різних куточках світу. Цьогоріч концерти пройдуть в Україні, Швейцарії та Франції.

Усі кошти від продажу благодійних квитків будуть передані на потреби нашої львівської 80-ї ОМДШБ для придбання автомобілів та термовізійних дронів.

 

Виконавці:

  • Назар Савко, співак
  • Микола Гав’юк, скрипка
  • Вокальний ансамбль «Kalophonia»
  • Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії ім. М.Скорика
  • Володимир Сивохіп, диригент

 

У програмі твори Миколи Лисенка, Левка Колодуба, Мирослава Скорика авторські пісні Назара Савка, Володимира Івасюка, українські народні пісні.

 

Партнери Маратону:

Фундація Василя Сліпака

Посольство України у Франції

Постійне представництво України при ЮНЕСКО

Асоціація “Перетинаючи Європу”

 

Детальна інформація про всі події 6-го Міжнародного маратону пам’яті Василя Сліпака за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/concerts/wlive-6th-international-music-marathon-in-memory-of-vasyl-slipak/

 

Трансляцію забезпечують:

Камера: Андрій Зелений
Режисер ефіру: Микола Хшановський
Звукорежисер трансляції: Мар’ян Лесюк
Продюсер: Богдан Сегін

***

Шановні слухачі! Під час відвідування подій у Львівській національній філармонії зверніть увагу на заходи безпеки.

У випадку повітряної тривоги концерт буде перервано, а усім гостям запропоновано пройти в укриття. У зв’язку з цим кількість місць обмежена.

Також просимо мати із собою документ, що посвідчує особу. Нагадуємо про дотримання протиепідемічних заходів, спрямованих запобіганню поширення COVID-19.

Будемо раді бачити усіх у Львівській національній філармонії!

Поділитись