Concerti di flauti*

Неділя 13.06.2021 / 20:00

* Концертні флейти

Львівська національна філармонія радо презентує слухачам молоду формацію віртуозних виконавців – квартету “Dudalis”, які присвятили свої таланти екзотичному інструменту – українській хроматичній поздовжній флейті.

Звук інструменту трансцендентальний, він з’єднує слухача з архаїчними пластами людської культурної пам’яті, переносить у далекі епохи і дарує справжню насолоду.

Запрошуємо насолодитися композиціями у виконанні квартету та  відомих львівських музикантів! Програму події сформують твори барокових композиторів.

• Квартет DUDALIS
  • Анна Іванюшенко, клавесин
  • Андрій Кушнір, скрипка
  • Олеся Масник, скрипка