«Carmina Burana»

Яскравий вечір феєричної музики! Прекрасний ряд музичних картин перенесуть вас на Стародавній Схід, у випалену сонцем пристрасну Іспанію та, зрештою, на широкі простори українських степів з їх героїчним минулим. Подих сучасності в програму привнесе світова прем’єра твору відомого румунського майстра віброфону – Діксімуса Андрея Войка – «Міст».

Друге відділення повністю присвячено одному з найвідоміших хорових творів ХХст. – Carmina Burana Карла Орфа. Побудований на середньовічних латинських та німецьких текстах, цей твір своїми драматичними образами, суровими звучаннями і виразними мелодіями створив цілу епоху в сучасній культурі.

Масштабну хорову кантату і перлини світової музики представляє зірковий склад солістів і Львівська державна академічна чоловіча хорова капела «Дударик» на чолі з блискучим диригентом, видатним культурним діячем Нідерландів – Раймондом Янссеном.

Субота 04.11.2017 / 18:00

Концертний зал ім. С. Людкевича

Джузеппе Верді. Увертюра до опери «Набукко»
Каміль Сен-Санс. Вакханалія