Interstellar – Зоряний

Концертний зал Людкевича

Понеділок 31.07.2023 / 19:00

Концертний зал Людкевича

200-300

Опис

 

“Музика – це те, що робить фільм великим.” 

– Енн Стілл

На останній події фестивалю запрошуємо вас зануритись у світи улюблених кінофільмів та мюзиклів. Відчути велич “Гри престолів”, спуститься у катакомби “Привида опери”, насолодитись містичністю гармоній “Ангелів і демонів” та побувати в глибинах космосу з мотивами фільму “Інтерстеллар”. 

У виконанні солістів фестивалю Олени Мацелюх, Віталія Дворового, Христини Бенюк, Ольги Стрілецької та Ігоря Мацелюха, Маріанни Лаби на концерті-перформансі також прозвучать відомі мелодії з фільмів “Амелі”, “Пірати Карибського моря” та інших.

А особливу атмосферу фільмів створить відео-мепінг від Євгенія Герзанича.

Не пропустіть музику зі свого улюбленого кінофільму!

Також раді повідомити, що впродовж всього фестивалю діятиме система приємних знижок! 

При покупці двох квитків їх вартість знижується на 25%. Три квитки дарують вигоду в 40%, а за 4 та більше – 50% на кожен квиток!

Тож запасіться квитками для себе, або ж приходьте разом з друзями!

Для внутрішньо переміщених осіб в касі діє промокод, який дарує знижку 50% на один квиток. Для цього необхідно придбати квиток в касі філармонії та мати при собі посвідчення.

Виконавці:

  • Олена Мацелюх, орган
  • Віталій Дворовий, орган
  • Христина Бенюк, фортепіано
  • Ольга Стрілецька, фортепіано
  • Ігор Мацелюх, саксофон / флейта Пана
  • Маріанна Лаба, вокал
  • Євгеній Герзанич, саунд-дизайнер

Арт-директорка фестивалю – Олена Мацелюх

Модераторка події – Марія Сидорак

 

Більше про фестиваль:

“Єдність в різноманітті” 

Львів – місто, що поєднало в собі різноманіття європейських рис, плекаючи свої рідні. Попри злочинні дії ворога та завдяки захисту Збройних сил України місто продовжує мистецьке життя. Цьогоріч вже увосьме у стінах Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика відбувається VIII Міжнародний фестиваль літньої пори “Pizzicato e Cantabile”. Його засновницею та директоркою незмінно є відома українська органістка Олена Мацелюх.

Назва фестивалю “Pizzicato e Cantabile” – це два протилежні прийоми гри на музичних інструментах – різкі щипки струн та плавне ведення мелодії. Ці слова відомими кожному музиканту, бо саме завдяки їх поєднанню народжується прекрасна музика.

Цьогорічний фестиваль “Pizzicato e Cantabile” також має мету об’єднувати, а найкращим гаслом для цього є “Єдність в різноманітті” – гасло Євросоюзу. Бо саме можливість об’єднувати людей задля спільної мети зараз стала найголовнішою функцією культури. 

Тому на фестивалі українська музика звучатиме не розмежовано з європейською, її виконуватимуть не тільки українські музиканти, а й наші друзі, що приїхали підтримати Україну, а залу наповнить звучання найвідомішого в світі семплованого органу Собору Нотр-Дам де Парі. 

Все це, а також багато сюрпризів об’єднали в собі дев’ять концертів фестивалю “Pizzicato e Cantabile”. До зустрічі у Львівській національній філармонії.

 

Поділитись

Партнери