Bach Contemporary. Симфорок

Четвер 04.02.2021 / 18:00

ПРЕМ’ЄРА!

RockOrganum

ОРГАН У КОМПОЗИЦІЯХ HEAVY METAL, SWING, COOL and FUSION ROCK у супроводі оркестру, ударних та фортепіано.

Дивовижний вир музичних емоцій! Драйвове шоу стане вишенькою на торті фестивалю «Bach Contemporary»!

Muse, Radiohead, Rammstein, Arctic Monkeys, System of a down, Marilyn Manson, The Cranberries, Queen, Pink Floyd та ще багато інших хітів від улюблених виконавців!

Сміливі аранжування легендарних композицій у стилі рок від композитора Влада Солодовникова. Свіже звучання та новий погляд ваші улюблені рок балади та симфонії.

Орган, фортепіано, ударні та струнний квінтет об’єднаються під орудою Сергія Лихоманенка – українського музиканта, дириґента і продюсера.

Він є автором десятків експериментальних проєктів оркестрів Eclectic Sound Orchestra та Kiev Grand Classic, а 4 лютого він спеціально для вас об’єднає у неперевершену симфонію найвідоміші хіти, HEAVY METAL, SWING, COOL та FUSION ROCK!

• Олена Мацелюх, орган
  • Влад Солодовников, фортепіано
  • Струнний квінтет у складі:
  • Наталія Самострокова, скрипка
  • Соломія Ониськів, скрипка
  • Всеволод Сукоркін, альт
  • Олена Гуменюк, віолончель
  • Олег Наумчук, контрабас
  • Ігор Мацелюх, саксофон, флейта Пана
  • Маріанна Лаба, вокал
  • Володимир Веретельник, ударні
  • Сергій Лихоманенко, дириґент

У програмі популярні хіти Muse, Radiohead, Rammstein, Arctic Monkeys, System of a down, Marilyn Manson, The Cranberries, Queen, Pink Floyd у виконанні органа, фортепіано, ударних та струнного квінтету.

Аранжування програми – Влад Солодовников