BEETHOVEN 250

Четвер 03.12.2020 / 19:00

Онлайн трансляція

Ви зможете придбати квитки в касі філармонії . Вартість квитка 200-300-400 грн.

Світлини з концерту

2020 рік є особливим для музичного світу, адже Бетховену виповнюється чверть тисячоліття – 250 років!

З нагоди великого Бетховенського ювілею репертуарне наповнення кожного театру та концертного залу світу, продовжує рясніти творами композитора!

Та через карантинну перерву для культурної індустрії, небагатьом вдалося втілити грандіозні плани: найбільші фестивалі та локальні проєкти були закритими, або переходили в digital-формати.

Але музика віденського класика в найбільш мовчазний рік, продовжує звучати.

Саме тому, оркестр INSO-LVIV, присвячує цілий концерт творчості великого композитора.

Концерт для скрипки, віолончелі та фортепіано, відомий також як Потрійний концерт, був написаний Бетховеном в 1803 р, а в 1804 опублікований видавництвом Breitkopf & Hartel. Вибір соло інструментів робить його фактично концертом для фортепіанного тріо, і це єдиний концерт Бетховена для більш ніж одного соло інструменту.

Єдиний у Бетховена і Концерт для скрипки з оркестром (1806, op. 61) належить до числа найскладніших творів скрипкового репертуару. Справа не стільки в технічних труднощах, які не мають самодостатньої цінності, скільки в глибині змісту, що вимагає високої виконавської зрілості.

Бетховен присвятив Скрипковий концерт своєму  другу дитинства Стефану фон Бройнінг. Офіційна критика не відразу гідно оцінила новий шедевр Бетховена. Однак чудова музика швидко завойовувала популярність у слухачів і виконавців, і незабаром Скрипковий концерт Бетховена – одне з найпрекрасніших творів цього жанру – став справжньою перлиною скрипкового репертуару світу.

• Валерій Соколов – скрипка
  • Роман Лопатинський –фортепіано
  • Олексій Шадрін – віолончель
  • Євген Крук – диригент