Про виступ Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії у Карнегі Голі йдеться у новому сюжеті “Голосу Америки”:
Своїми коментарями діляться генеральний директор Володимир Сивохіп, головний диригент колективу Теодор Кухар, українсько-американська скрипалька Соломія Івахів та флейтист, директор оркестру Михайло Сосновський.
“Було дуже багато ризиків, але не поїхати ми не змогли. Україна стає країною в тренді: весь світ об’єднався довкола неї. На цій сцені перед нами Берлінська філармонія, після нас — Віденська. І географічно ми поруч: граємо ту саму світову класику, але для нас це значне досягнення, професійна сатисфакція”, — відзначив Володимир Сивохіп.
22.03.2026
АнонсиМедіа
Три Моцарти. Презентація CD
Завжди юний, осяйний, геніальний Моцарт – с...
05.03.2026
Анонси
Конкурс на посаду генерального директора філармонії завершено
Сьогодні, 5 березня, у Львівській обласній раді відбувся конкурс на посаду ...
26.01.2026
Анонси
Тромбони легендарного Мюллера: львівський оркестр отримав інструменти для молоді
Симфонічний оркестр INSO-Львів Льві...