Червневі музичні події у Львівській філармонії. Запрошуємо! - Львівська національна філармонія

Червневі музичні події у Львівській філармонії. Запрошуємо!

02.06.2024
Опис

Початок літа у Львівській національній філармонії — обирайте концерти до смаку:

09.06.2024 / 18:00 неділя

Улюблені українські хіти

Пісні, яким неможливо не підспівувати! Найближчі кожному українцю пісні авторства Ігоря Білозіра, Володимира Івасюка, Олександра Білаша, Павла Дворського та ін., на вірші поетів-ліриків! Подаруйте собі вечір популярної естрадної музики у виконанні найкращих музикантів.

Львівська національна філармонія - Червневі музичні події у Львівській філармонії. Запрошуємо!

10.06.2024 / 17:00 понеділок

Гала-концерт Львівського державного музичного ліцею

Запрошуємо послухати знамениті інструментальні та вокальні твори у виконанні учнів Львівського державного музичного ліцею імені Соломії Крушельницької! У Львівській національній філармонії продовжується традиційна серія виступів молодих талантів. 10 червня о 17:00 ви почуєте їх у супроводі Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова» під диригуванням Тараса Вергуна.

Львівська національна філармонія - Червневі музичні події у Львівській філармонії. Запрошуємо!

13.06.2024 / 19:00 четвер

Арфа, туба & орган

Запрошуємо вас на унікальний концерт класичної музики, що об’єднає звучання трьох виняткових музичних інструментів: арфи, туби та органа. Кожен з них має свою історію, унікальні можливості та чарівний тембр, що створить неповторну музичну атмосферу.

Львівська національна філармонія - Червневі музичні події у Львівській філармонії. Запрошуємо!

14.06.2024 / 19:00 п’ятниця

Гайдн 88 & Брукнер 7. Симфонії

Якби ми попросили вас уявити заможного та успішного композитора розквіту XVIII століття, то з великою ймовірністю, це був би митець у пишній білій перуці, вишуканому костюмі, який схилився над нотним аркушем, дописуючи ще декілька акордів, які обовʼязково досконало доповнювали б одне одного. Цей портрет цілком відповідає Йозефу Гайдну, найпродуктивнішому та найпослідовнішому з віденських класиків. Симфонія №88 є однією зі зразкових симфоній композитора, її довершеність та досконалість відповідають кращим традиціям класиків.

Львівська національна філармонія - Червневі музичні події у Львівській філармонії. Запрошуємо!

Наступна симфонія, яку представить Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії на чолі з Теодором Кухарем через майже століття після премʼєри Симфонії соль мажор Гайдна принесла визнання також австрійському композитору – Антону Брукнеру. Ще за життя композитора вона набула великої популярності та навіть отримала програмну назву “Лірична”, хоча сам Брукнер користувався нею дуже рідко.

15.06.2024 / 18:00 субота

«…»

Фінальну крапку, а точніше три крапки, ювілейного 25 концертного сезону Академічного симфонічного оркестру INSO-Львів поставить концерт з вишуканої європейської класики під батутою французького диригента Ніколя Шалвіна. Уже вдруге маестро приїде до Львова, щоб подарувати слухачам вечір романтичної музики, оповитої французьким шармом та казковими мотивами.

Львівська національна філармонія - Червневі музичні події у Львівській філармонії. Запрошуємо!

16.06.2024 / 11:30 неділя

Автостопом по музичній галактиці. Планета Рідних звуків

Ви чули новину?! Славнозвісний мандрівник музичною галактикою Дзень-Бум після неймовірних подорожей різними планетами обрав саме нашу Землю своєю новою домівкою!. Адже саме тут звуки — найдзвінкіші, музика — найкрасивіша. І хоч останньої зустрічі Дзень-Бум нагородив всеньку Землю за найкращу музику в галактиці, ми точно знаємо, які саме звуки підкорили його серце. І з цієї нагоди, на фінальному концерті сезону, Дзень-Бум обдарує своїх маленьких мандрівників-помічників цінними подарунками, щоб музики на нашій рідній землі було ще більше!

20.06.2024 / 19:00 четвер

Хіти Голівуду

З чого варто починати знайомитись з класичною музикою? Який концерт відвідати першим? Музиканти рекомендують почати з улюбленого! З кінофільмів, музика яких закохала в себе мільйони людей – шедеврів Голівуду! Сюжетами зіркових картин вас проведуть професіонали – Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» під батутою американського диригента Роджера Махадіна.  Тож запрошуйте друзів, діставайте сукні та костюми, пригадуйте кращі оскароносні стрічки та готуйтесь до зустрічі з їхніми саундтреками  у виконанні оркестру!

 

Львівська національна філармонія - Червневі музичні події у Львівській філармонії. Запрошуємо!

28.06.2024 / 17:00 п’ятниця

Вечір української духовної музики

Сповнені величчю та благоговінням, перлини духовної музики на цьому концерті перенесуть слухачів у атмосферу шани до найкращих витворів класичного мистецтва. Це особлива подія, що освічує шлях душі та збагачує внутрішній світ людини. Нехай неповторні твори різних композиторів допоможуть кожному віднайти духовну рівновагу та наповнять серце любов’ю. Твори українських композиторів на релігійну тематику звучатимуть у виконанні Олени Мацелюх та Ольги Фенюк. Художнє слово: Інна Павлюк.

Восьмий Відкритий міжнародний музичний маратон пам’яті Василя Сліпака

Цьогоріч маратон пройде під гаслом «Полеглим за Україну артистам». Неоціненний внесок Василя Сліпака в українську історію надихає сучасників на подальшу боротьбу. Постать українця є прикладом жаги до вільного життя, нестримної енергії та непересічної сучасної особистості. Так, упродовж 10-літньої війни Росії з Україною боронити незалежність України вирушили представники різних професій, серед яких і музиканти-інструменталісти, оперні співаки, диригенти, артисти балету, а також численна кількість митців з інших культурних професій. На жаль, багато з них поклали голови у боях за нашу державу.

У Львівській філармонії відбудеться 5 концертів: з 28 по 30 червня відомі українські та іноземні солісти спільно із молодими камерними колективами та Академічним симфонічним оркестром зберуться, щоб вшанувати музиканта й воїна, який загинув на сході України. Звучатиме музика від українського та європейського бароко до сучасних неординарних експериментів.

Львівська національна філармонія - Червневі музичні події у Львівській філармонії. Запрошуємо!

28.06.2024 / 19:00 п’ятниця

Бароко l’immortelle

Музика здатна стати універсальним словником почуттів —  ідея, яку у свої трактати про риторичні фігури вкладали барокові композитори, ці записи могли розшифрувати кожну мелодію перетворивши її в сюжет. Однак найцінніше те, що майже пів тисячоліття тому люди слухаючи музику відчували подібні до наших переживання. 

Таємничі посилання на сторінках партитур транслюватиме Ансамбль давньої музики «TerraBarocca». Їхня програма – це вісім унікальних творів доби бароко, серед яких як творіння легендарних майстрів, так і музика несправедливо забутих композиторів.

29.06.2024 / 17:00 субота

Молитва для Василя

Програма концерту зосередиться на камерній музиці як новітніх авторів, так і представників пізньоромантичної епохи. Всі обрані твори, написані в індивідуальному стилі кожного з митців, відобразили головні тенденції розвитку української інструментальної музики. Спільно твори Барвінського, Лятошинського, Гаврилець, Лисенка та Скорика стануть молитовною згадкою про героя України Василя Сліпака. Вони прозвучать у виконанні квартету “Фенікс” та Віоліни Петриченко.

29.06.2024 / 20:00 субота

Діалог сучасності

Новий ансамбль “etc.duo” у складі молодих виконавиць Наталії Кожушко-Максимів та Роксоляни Кіт — пропагує сучасну українську музику. Музику, яку рідко чути на концертних майданчиках, музику про те, що лишається за лаштунками. Музику про щось інше, однак трепетно знайоме кожному з нас: музику, що обов’язково вам сподобається. Спільною точкою дотику стала українська сучасна музика, яку “etc.duo” виконує на кожному своєму концерті, і зокрема на цьому концерті ви почуєте діалог між творами новітнього часу, яскраво інтерпретованими виконавицями.

30.06.2024 / 17:00 неділя

«Я нічого не боюсь»

«Я нічого не боюсь. Тільки Бога» — ці відомі слова оперного співака, Героя України Василя Сліпака дали назви концерту. Незламність та воля до перемоги відзначає і знаменитий твір Людвіга ван Бетховена, що невипадково був обраний для програми Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії у рамках маратону пам’яті Василя Сліпака. Символічна та натхненна історія про графа Егмонта з Нідерландів оповідається в музиці однойменної увертюри. Звучатиме і один з найпопулярніших зразків польського музичного авангарду — твір Генрика Гурецкого, «Симфонія жалобних піснеспівів». Написаний для оркестру та соло жіночого голосу, цей твір концентрує слухацьку увагу на образі матері в скорботі, що оплакує свого загиблого сина та є символічно співвідносною з Дівою Марією і водночас з жертвами Другої світової війни.

30 червня / 20:00 неділя

З Франції з любовʼю

Остання подія маратону прокладе ще один символічний місток між Україною та Францією – у залі філармонії на один вечір запанують настрої Паризької опери, солістом якої був Василь Сліпак. Саме тут зійдуться шляхи маестро французької музики – Моріса Равеля, Франсіса Пуленка, Жоржа Бізе, Гектора Берліоза і це ще далеко не весь перелік композиторів, які прозвучать у виконанні гості маратону Серін де Лабом та львівських піаністів Оксани Рапіти та Мирослава Драгана.

Поділитись


Популярне

14.08.2024 Анонси

Сходинка до оркестру

Мета – виховання майбутньої аудиторії і молодих фахівців: директор-...

18.09.2024 АнонсиМедіа

Пʼять спогадів про «Віртуозів Львова» на Збручі

30 років тому, у вересні-1994, свої перші репетиції розпочав Академ...

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...