Стартує VIII Міжнародний фестиваль літньої пори “Pizzicato e Cantabile”

01.07.2023
Опис

З 27 по 31 липня запрошуємо на яскраві концерти-перформенси фестивалю “Pizzicato e Cantabile”. Заснований 8 років тому відомою українською органістко, солісткою Львівської національної філармонії Оленою Мацелюх, фестиваль щороку збирає в залі не тільки шанувальників класичної музики, а й затятих меломанів, бо на цьому фестивалі знайдеться музика до вподоби кожному!

Львівська національна філармонія - Стартує VIII Міжнародний фестиваль літньої пори “Pizzicato e Cantabile”

Цьогорічний фестиваль “Pizzicato e Cantabile” має мету об’єднувати – на фестивалі українська музика звучатиме не розмежовано з європейською, її виконуватимуть не тільки українські музиканти, але й друзі, що приїхали підтримати Україну, а залу наповнить звучання найвідомішого у світі семплованого органу Собору Нотр-Дам де Парі.

Всі події фестивалю відбуватимуться під відомим гаслом – “Єдність в різноманітті”, гаслом Євросоюзу. Бо саме можливість об’єднувати людей задля спільної мети зараз стала найголовнішою функцією культури. 

Львівська національна філармонія - Стартує VIII Міжнародний фестиваль літньої пори “Pizzicato e Cantabile”

Te Deum

27.07.2023 / 19:00

Розпочне фестиваль вечір величної духовної музики та величного звучання семплованого оргну  Нотр-Даму де Парі. У виконанні Олени Мацелюх та Ольги Стрілецької прозвучать сакральні композиції Сезара Франка, Ріхарда Вагнера, Петріса 

Васкса та інших.

Львівська національна філармонія - Стартує VIII Міжнародний фестиваль літньої пори “Pizzicato e Cantabile”

На завершення епохи

28.07.2023 / 17:00

Нова програма від скрипальки Марти Гереги та піаніста Юрія Данилова – це музика зламу епох, коли частина композиторів все ще плекала романтичні ідеї, але вже передчувались великі зміни. В програмі прозвучать твори Віктора Косенка, Антоніна Дворжака та Сезара Франка. 

Vive la France

28.07.2023 / 19:00

Концерт відомого французького органіста-віртуоза Жана-Марі Леруа. Жан-Марі Леруа – один з кращих органістів свого покоління, виконавця, що ось вже не перший рік приїздить з концертами в Україну. Цього року в дуеті з Леруа також гратиме львівська піаністка Христина Бенюк. Програму з класичного органного репертуару доповнить музика українського композитора, Дмитра Бортнянського.

Львівська національна філармонія - Стартує VIII Міжнародний фестиваль літньої пори “Pizzicato e Cantabile”

Музика для короля

29.07.2023 / 17:00

Вечір музики, що була засвідчена в репертуарі Короля Фрідріха Великого у виконанні відомих солістів – флейтиста Юрія Шутка та піаністки  Марії Віхляєвої. 

Розкішна музика епохи бароко століттями не втрачає своєї актуальності. А її вишуканість, ідеальна збалансованість та стиль справді заслуговують королівського виконання!

Романтичні експресії

29.07.2023 / 19:00

Екватором фестивалю стане вечір музики доби романтизму. Емоційної, експресивної та нестримної, як сама людська душа. 

У виконанні піаністів Віталія Дворового та Христини Бенюк прозвучать справжні перлини дуетного репертуару – Фантазія фа-мінор Франца Шуберта, вишукані та блискучі, натхненні найпрекраснішими почуттями вальси Макса Регера та віртуозні Варіації Йоганнеса Брамса на тему Роберта Шумана.

Львівська національна філармонія - Стартує VIII Міжнародний фестиваль літньої пори “Pizzicato e Cantabile”

Чотири пори року та Йоганн Себастьян Бах

30.07.2023 / 19:00

Оригінальне прочитання творів Йоганна Себастьяна Баха та Ференца Ліста запропонують Олена Мацелюх, Марта Герега та Ольга Стрілецька. Вечір відкриє Концерт для двох органів до-мінор в перекладі для органу та фортепіано Й.С.Баха, до якого згодом долучаться віртуозні Фантазія і фуга на тему BACH Ференца Ліста, легендарна Токата і фуга ре-мінор Й. С. Баха та звісно ж улюблені для багатьох  «Чотири пори року» Антоніо Вівальді, які прозвучать у транскрипції для скрипки й органа.

Відображення

30.07.2023 / 17:00

В передостанній вечір фестивалю звучатиме музика видатного вчителя – Бориса Лятошинського та його не менш геніального учня – Валентина Сильвестрова. Програму, що поєднала в собі відображення світів композиторів представлять скрипаль Борис Коблик та піаністка Єва Куліковська. 

Idalgo con guitarra

31.07.2023 / 17:00

Передостання подія фестивалю стане м’яким та теплим вітанням з сонячної Іспанії. Цього разу гру постійного учасника фестивалю – Андрія Остапенка доповнить звучання флейти у виконанні Наталії Кожушко-Максимів. Особливим доповненням вечора стануть вугілля, соус та сангіна – живописні техніки, які в руках художниці Ольги Куц візуалізують експресію класичної іспанської гітари.

Львівська національна філармонія - Стартує VIII Міжнародний фестиваль літньої пори “Pizzicato e Cantabile”

Intersteller – Зоряний

31.07.2023 / 19:00

Фінал фестивалю занурить в атмосферу улюблених кінофільмів та мюзиклів. У виконанні солістів фестивалю Олени Мацелюх, Віталія Дворового, Христини Бенюк, Ольги Стрілецької, Ігоря Мацелюха та Маріанни Лаби на концерті-перформансі прозвучать відомі мелодії з мюзиклу “Привид опери”, кінофільмів: “Інтерстеллар”, “Амелі”, “Пірати Карибського моря” та інших.

А особливу атмосферу фільмів створить відео-мепінг від Євгенія Герзанича.

Тож запрошуємо яскраво завершити цей літній місяць та подарувати собі незабутні музичні спогади! 

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...