Стартує VIII Міжнародний фестиваль літньої пори “Pizzicato e Cantabile”

01.07.2023
Опис

З 27 по 31 липня запрошуємо на яскраві концерти-перформенси фестивалю “Pizzicato e Cantabile”. Заснований 8 років тому відомою українською органістко, солісткою Львівської національної філармонії Оленою Мацелюх, фестиваль щороку збирає в залі не тільки шанувальників класичної музики, а й затятих меломанів, бо на цьому фестивалі знайдеться музика до вподоби кожному!

Львівська національна філармонія - Стартує VIII Міжнародний фестиваль літньої пори “Pizzicato e Cantabile”

Цьогорічний фестиваль “Pizzicato e Cantabile” має мету об’єднувати – на фестивалі українська музика звучатиме не розмежовано з європейською, її виконуватимуть не тільки українські музиканти, але й друзі, що приїхали підтримати Україну, а залу наповнить звучання найвідомішого у світі семплованого органу Собору Нотр-Дам де Парі.

Всі події фестивалю відбуватимуться під відомим гаслом – “Єдність в різноманітті”, гаслом Євросоюзу. Бо саме можливість об’єднувати людей задля спільної мети зараз стала найголовнішою функцією культури. 

Львівська національна філармонія - Стартує VIII Міжнародний фестиваль літньої пори “Pizzicato e Cantabile”

Te Deum

27.07.2023 / 19:00

Розпочне фестиваль вечір величної духовної музики та величного звучання семплованого оргну  Нотр-Даму де Парі. У виконанні Олени Мацелюх та Ольги Стрілецької прозвучать сакральні композиції Сезара Франка, Ріхарда Вагнера, Петріса 

Васкса та інших.

Львівська національна філармонія - Стартує VIII Міжнародний фестиваль літньої пори “Pizzicato e Cantabile”

На завершення епохи

28.07.2023 / 17:00

Нова програма від скрипальки Марти Гереги та піаніста Юрія Данилова – це музика зламу епох, коли частина композиторів все ще плекала романтичні ідеї, але вже передчувались великі зміни. В програмі прозвучать твори Віктора Косенка, Антоніна Дворжака та Сезара Франка. 

Vive la France

28.07.2023 / 19:00

Концерт відомого французького органіста-віртуоза Жана-Марі Леруа. Жан-Марі Леруа – один з кращих органістів свого покоління, виконавця, що ось вже не перший рік приїздить з концертами в Україну. Цього року в дуеті з Леруа також гратиме львівська піаністка Христина Бенюк. Програму з класичного органного репертуару доповнить музика українського композитора, Дмитра Бортнянського.

Львівська національна філармонія - Стартує VIII Міжнародний фестиваль літньої пори “Pizzicato e Cantabile”

Музика для короля

29.07.2023 / 17:00

Вечір музики, що була засвідчена в репертуарі Короля Фрідріха Великого у виконанні відомих солістів – флейтиста Юрія Шутка та піаністки  Марії Віхляєвої. 

Розкішна музика епохи бароко століттями не втрачає своєї актуальності. А її вишуканість, ідеальна збалансованість та стиль справді заслуговують королівського виконання!

Романтичні експресії

29.07.2023 / 19:00

Екватором фестивалю стане вечір музики доби романтизму. Емоційної, експресивної та нестримної, як сама людська душа. 

У виконанні піаністів Віталія Дворового та Христини Бенюк прозвучать справжні перлини дуетного репертуару – Фантазія фа-мінор Франца Шуберта, вишукані та блискучі, натхненні найпрекраснішими почуттями вальси Макса Регера та віртуозні Варіації Йоганнеса Брамса на тему Роберта Шумана.

Львівська національна філармонія - Стартує VIII Міжнародний фестиваль літньої пори “Pizzicato e Cantabile”

Чотири пори року та Йоганн Себастьян Бах

30.07.2023 / 19:00

Оригінальне прочитання творів Йоганна Себастьяна Баха та Ференца Ліста запропонують Олена Мацелюх, Марта Герега та Ольга Стрілецька. Вечір відкриє Концерт для двох органів до-мінор в перекладі для органу та фортепіано Й.С.Баха, до якого згодом долучаться віртуозні Фантазія і фуга на тему BACH Ференца Ліста, легендарна Токата і фуга ре-мінор Й. С. Баха та звісно ж улюблені для багатьох  «Чотири пори року» Антоніо Вівальді, які прозвучать у транскрипції для скрипки й органа.

Відображення

30.07.2023 / 17:00

В передостанній вечір фестивалю звучатиме музика видатного вчителя – Бориса Лятошинського та його не менш геніального учня – Валентина Сильвестрова. Програму, що поєднала в собі відображення світів композиторів представлять скрипаль Борис Коблик та піаністка Єва Куліковська. 

Idalgo con guitarra

31.07.2023 / 17:00

Передостання подія фестивалю стане м’яким та теплим вітанням з сонячної Іспанії. Цього разу гру постійного учасника фестивалю – Андрія Остапенка доповнить звучання флейти у виконанні Наталії Кожушко-Максимів. Особливим доповненням вечора стануть вугілля, соус та сангіна – живописні техніки, які в руках художниці Ольги Куц візуалізують експресію класичної іспанської гітари.

Львівська національна філармонія - Стартує VIII Міжнародний фестиваль літньої пори “Pizzicato e Cantabile”

Intersteller – Зоряний

31.07.2023 / 19:00

Фінал фестивалю занурить в атмосферу улюблених кінофільмів та мюзиклів. У виконанні солістів фестивалю Олени Мацелюх, Віталія Дворового, Христини Бенюк, Ольги Стрілецької, Ігоря Мацелюха та Маріанни Лаби на концерті-перформансі прозвучать відомі мелодії з мюзиклу “Привид опери”, кінофільмів: “Інтерстеллар”, “Амелі”, “Пірати Карибського моря” та інших.

А особливу атмосферу фільмів створить відео-мепінг від Євгенія Герзанича.

Тож запрошуємо яскраво завершити цей літній місяць та подарувати собі незабутні музичні спогади! 

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...